reklama

W piątek Energylandia za pół ceny

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 23.06.2021 12:00,
Dla uczniów szkół i przedszkoli, którzy już od tego weekendu zaczynają świętować wakacje Park przygotował specjalną niespodziankę – bilety wstępu za pół ceny!
W piątek Energylandia za pół ceny

JAK MOŻNA ZAŁAPAĆ SIĘ NA 50 % ZNIŻKI?

Tylko w ten piątek, 25 czerwca przedszkolaki uczniowie oraz absolwenci szkół podstawowych i średnich, którzy nie ukończyli dwudziestego roku życia mogą skorzystać akcji „Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa” i nabyć bilety tańsze o połowę! Bilety dostępne będę tylko tego dnia i tylko w kasach biletowych Energylandii.

Warunkiem zakupu promocyjnego biletu jest okazanie w kasach Parku oryginału świadectwa lub jego wyraźnej kserokopii papierowej za rok szkolny 2020/2021. Warunek ten nie obowiązuje przedszkolaków. Promocja dotyczy tylko indywidualnych biletów jednodniowych. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

energylandia promocje

ENERGYLANDIA 2 PARKI – 1 BILET !

Pamiętajmy, że Energylandia to 94 atrakcje uporządkowane według kryteriów bezpieczeństwa, czyli wzrostu i wieku, ale także według upodobań. Pragnący szaleć na roller coasterach mogą zaliczyć przejażdżkę aż na piętnastu zróżnicowanych pod względem ekstremum. Kochający plażę, palmy i tropiki odnajdą się w wodnej strefie Big Milk Water Park z częścią Tropical Fun obfitującą w 17 zjeżdżalni wodnych oraz 3 baseny.

Dzieciom od 2 roku życia dedykowane są aż 22 atrakcję w uroczej strefie Bajkolandii oraz Cyrkowej i Familijnej. Dzieci, które wzrostem osiągnęły już 140 cm zyskują dostęp do atrakcji całego Parku Rozrywki, w tym spektakularnego Hyperiona! Ten najwyższy w Europie Mega Coaster o wysokości 77 metrów oraz pierwszym spadku mierzącym 80 metrów (w tym 3 metry w podziemnym tunelu) gwarantuje nieziemskie odczucia oraz wiatr we włosach pędzącym 142 km/h po zawiłej półtorakilometrowej trasie.

Hybrydowa Zadra, której zasadnicza konstrukcja jest z drewna, znów najwyższy element konstrukcyjny oraz tor jezdny ze stali powoduje ciarki na plecach od samego wyjazdu ze stacji, po pozostałe 1316 metrów jazdy zaliczając 3 inwersje i pędząc 121 km/h.

INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy