reklama

Pan Marian dołączył do grona stulatków

, MAGAZYN, Wiadomości, 22.06.2021 17:21,
Ten dzień to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilata, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie dla Gminy Kalwaria Zebrzydowska.
Pan Marian dołączył do grona stulatków

Niecodzienną uroczystość obchodził Pan Marian Grabarczyk z Barwałdu Średniego. Senior rodu świętował uroczyście swoje urodziny. Okazja ku temu była bardzo wyjątkowa, ponieważ Czcigodny Jubilat 18 czerwca ukończył 100 lat!

Dostojnego Jubilata odwiedzili: Burmistrz Augustyn Ormanty, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Piotr Janusiewicz, radny Wiesław Łuczak, sołtys Paweł Odrobina oraz przedstawiciele Urzędu Miasta, którzy przekazali moc życzeń. List gratulacyjny i życzenia przesłali również Premier Mateusz Morawiecki i Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita.

Pan Marian po zakończeniu pracy zawodowej zamieszkał w Barwałdzie Średnim, a pochodzi z Rajska pod Krakowem. Dom rodzinny znajduje się w pięknej okolicy, otoczony jest lasem i przepięknym ogrodem. Przed laty Pan Marian wygrał konkurs na najpiękniejszy ogród w gminie Kalwaria Zebrzydowska.

Dostojny Jubilat wraz z małżonką wychował pięcioro dzieci - 4 córki i syna. Doczekał się 7 wnuków i 11 prawnuków.

Życie go nie oszczędzało. Długie lata prawował fizycznie. Pomimo trudnego życia Pan Marian nigdy nie narzekał na swój los. Zawsze jest pozytywnie nastawiony do życia, a swą radość przekazuje innym. Najbliższa rodzina podkreśla, że Pan Marian nigdy nie zabiegał o wiele, prowadził spokojne życie, a cechuje go bardzo pogodne usposobienie.

Największą pasją Pana Mariana jest malarstwo. Jego cały dom wypełniony jest jego obrazami. Równie dobrze czuje się w ogrodzie i tam najbardziej lubi spędzać czas.


INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy