reklama

Policjanci zatrzymali kobietę poszukiwaną listem gończym

, , 22.06.2021 10:20,
33-letnia kobieta przez blisko dwa lata ukrywała się przed grożącą jej karą więzienia za oszustwa.
Policjanci zatrzymali kobietę poszukiwaną listem gończym

Jak informuje policja, do zatrzymania poszukiwanej doszło w niedzielę (20.06) w Zatorze. Po 17.00 dzielnicowi podczas obchodu dzielnicy weszli na teren jednej z posesji, gdzie prowadzili ustalenia. W trakcie legitymowania 33 – latki bez stałego miejsca zamieszkania okazało się, że jest ona poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Wieliczce do odbycia kary pozbawienia wolności za oszustwa. W związku z powyższym kobieta została zatrzymana i trafiła do oświęcimskiej komendy Policji.

W poniedziałek (21.06) 33 – latka została osadzona w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi następne półtora roku.

Policja przypomina, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. - Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy