reklama

Irańczyk w andrychowskiej winnicy [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 23.06.2021 10:30, DK
Winnica w Andrychowie.
Irańczyk w andrychowskiej winnicy [VIDEO]
O sympatycznym Michalez Iranu, pisaliśmy w art. Irańczyk testowal chleb z piękarni w Andrychowie

Mohammadreza Rezazadeh to 25-letni inżynier z Iranu. Do Polski przyjechał w 2017 roku. Przyjaciele z Polski nadali mu imię Michał żeby łatwiej się komunikować.

Michał założył kanał na platformie Youtube „Irańczyk w Polsce” i podróżując po całym kraju, odwiedza większe bądź mniejsze miasta, opowiadając o nich w swoich vlogach.

Tym razem na swój cel obrał winiarnię. Co prawda film nakręcił w kwietniu 2021 roku, kiedy to jak wiemy w Polsce gościła zima. Ale na Youtube wrzucił go kilka dni temu.

Winnica znajduje się na 10-arowym poletku.

Zobaczcie materiał sympatycznego Irańczyka, z którego dowiecie się jak przebiega najpiękniejszy proces chemiczny w historii ludzkości.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy