reklama
reklama

W niedzielę Dzień Pszczoły na wadowickim Rynku!

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 21.05.2024 13:00,
Z tej okazji zaplanowano sporo atrakcji.
W niedzielę Dzień Pszczoły na wadowickim Rynku!
W najbliższą niedzielę (26 maja) na wadowickim rybhnku odbędą się obchody Dnia Pszczoły! To pełne atrakcji wydarzenie potrwa od godziny 10:00 do 16:00 i obfitować będzie w liczne aktywności dla całej rodziny.

- W trosce o nasze pszczoły, rozdamy aż 300 sztuk roślin miododajnych. Przyjdź i odbierz swoją sadzonkę, by pomóc w tworzeniu przyjaznych dla pszczół ogrodów i balkonów! Przygotowaliśmy mnóstwo zabaw i gier edukacyjnych, które nie tylko dostarczą rozrywki, ale także przybliżą wszystkim uczestnikom życie pszczół i ich znaczenie dla naszego ekosystemu. Będą quizy, kolorowanki, warsztaty z wykonywania świec z węzy pszczelej i wiele innych atrakcji! Nie może zabraknąć smakowych doznań! Na stoiskach degustacyjnych będzie można spróbować różnych rodzajów miodów oraz innych produktów pszczelich! Zakręć naszym miodowym kołem fortuny i sprawdź jaki miód będzie Twoim ulubionym!

Zachęcamy do spędzenia tego wyjątkowego dnia na wadowickim rynku, gdzie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Przyjdź z rodziną, przyjaciółmi i wspólnie uczcijmy Dzień Pszczoły, robiąc coś dobrego dla naszej planety!

- informują organizatorzy wydarzenia - Fundacja Apikultura, Apilandia w Kleczy Dolnej k. Wadowic

Program wydarzenia:
10:00 - Uroczyste otwarcie
10:30 - Prelekcja Mariusza Opoki „Jak zrozumieć i pokochać pszczoły?”
13:00 - Przekazanie 300 roślin miododajnych mieszkańcom

Atrakcje:
????Miodowe koło fortuny
????Degustacja produktów pszczelich
????Pszczele warsztaty
????Podkurzacz XXL
????Konkursy i niespodzianki!

Do zobaczenia 26 maja na wadowickim rynku!

foto: pixabay
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Konkret, 24.05.2024 18:18

Ostatnio podczas dni Wadowic i urodzin papieża na wadowickim rynku lansowała sie na osobie, na popularnosci papieża cała masa ludzi PiS. Co niektórzy tu na forum twierdzili, że to nie lansowanie się. No to patrzymy ilu ich będzie na Dniu Pszczoły w tych samych Wadowicach. Przecież sołtysina z Brzeszcz czy wójt Spytkowic tak kochają Wadowice...