reklama
reklama

Ostatnie wolne domy do sprzedaży na Osiedlu GRANICZNA w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.06.2024 14:20,
Osiedle GRANICZNA to nowa inwestycja firmy R.Z. MAREK SP.J., która w ostatnich latach wykonała już podobną inwestycję przy ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie.
Ostatnie wolne domy do sprzedaży na Osiedlu GRANICZNA w Andrychowie

Osiedle GRANICZNA to nowa inwestycja firmy R.Z. MAREK SP.J., która w ostatnich latach wykonała już podobną inwestycję przy ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie.

Zlokalizowane przy ulicy Granicznej w Andrychowie - osiedle GRANICZNA to wyjątkowa inwestycja, będąca połączeniem tradycji i nowoczesności.

>> W domach zastosowano ogrzewanie podłogowe z pompą ciepła oraz instalację fotowoltaiczną!

Co sprawi że po zakupie nie musisz się przejmować wysokimi rachunkami !!

>> Okna 3 szybowe wraz z ciepłym montażem.

>> Pełne ogrodzenie działki wraz z bramą i bramką to dodatkowy atut. Podjazd z kostki brukowej z miejscem na dwa samochody.

>> Taras oraz dojście do domu wykończone kostką brukową.

>> Dojazd do domów drogą ASFALTOWĄ.

Uniwersalna bryła budynku z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny, szukającej oddechu od zgiełku wielkiego miasta.

Zobaczcie nagranie

W skład osiedla wchodzi 10 domów utrzymanych w spójnej i przemyślanej koncepcji architektonicznej.

Nowoczesny styl budynku to atut, który wpisuje się w aktualne trendy. Projekty domów zapewniają wygodny rozkład pomieszczeń, umożliwiający nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dzięki dużym oknom tarasowym możesz cieszyć się pięknem przyrody i jasnym, doskonale oświetlonym wnętrzem jednocześnie.

Dom blisko natury Osiedle GRANICZNA to elegancka i nowoczesna inwestycja umiejscowiona w malowniczym rejonie sprzyjającym rekreacji. Z dala od hałasów i zgiełku wielkomiejskich zabudowań. Postaw na bezpieczną i przyjazną lokalizację dla swojej rodziny. Doskonała komunikacja z drogą krajową umożliwia wygodny i szybki dojazd do miejsca pracy. To opcja dla najbardziej wymagających.

www.rzmarek.pl - na naszej stronie znajdziecie informację które domy są jeszcze dostępne.

Tel. kontaktowy - 601 816 236

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
- artykuł sponsorowany -


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy