reklama
reklama

Tłumy osób na akcji #turbopomoc. Miłośnicy szybkich fur i pomagania spotkali się w Andrychowie [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.05.2021 18:00, PG
W niedzielę (30.05.) w Andrychowie odbyła się duża akcja charytatywna.
Tłumy osób na akcji #turbopomoc. Miłośnicy szybkich fur i pomagania spotkali się w Andrychowie [FOTO]

Kilkaset osób przybyło na wydarzenie zorganizowane w niedzielę przy Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie. Akcja #turbopomoc to impreza charytatywna, nastawiona na pomoc podopiecznym fundacji. Podczas tej edycji zbierane były pieniądze m.in. na rehabilitację 16 - letniego Oskara z Andrychowa, który spadł z balkonu i został natychmiast sparaliżowany na skutek uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Gwoździem programu były licytacje przejazdów sportowymi samochodami tj. Ferrari czy Lamborghini w fotelu pasażera, a także licytacje innych gadżetów tj. koszulki Jakuba Błaszczykowskiego i Sławomira Peszko z autografami, kombinezon polskich skoczków narciarskich z autografami czy fantów od Ekipy. Licytację poprowadził konferansjer Mateusz Stwora.

Były też dmuchańce z Fun-park sali zabaw z Andrychowa, grill, kolorowe bluzy #turbopomoc do kupienia oraz lody Koral sygnowane logiem Ekipy, które w mgnieniu oka, w ilości 800 sztuk rozeszły się do fanów krakowskiej grupy.

Prawdziwą popularnością cieszyły się zdjęcia z influencerami tj. PoczciwyKrzychu czy DżoDżo. Za fotkę trzeba było wrzucić datek na organizowaną zbiórkę.

Peleton z wylicytowanymi przejazdami wyjechał z parkingu obok Parku Miniatur w Inwałdzie na trasę: Kocierz - Żywiec - Bielsko - Kozy - Kęty - powrót do Andrychowa.

Zobaczcie zdjęcia z imprezy:


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 31.05.2021 05:38

A policja miała niedzielę. Około 15 to były turbo korki!

miastoandrychow, 30.05.2021 18:13

Inicjatywa ok, ale ten atak zgrotów z poprzerabianymi tłumikami był dla mieszkańców nie do zniesienia !!!

miastoandrychow, 30.05.2021 18:10

Inicjatywa ok, ale ten atak zgrotów z poprzerabianymi tłumikami był dla mieszkańców nie do zniesienia !!!