reklama
reklama

Tragiczny wypadek na drodze we Frydrychowicach [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 30.05.2021 15:25, PG
Śmierć na miejscu poniósł motocyklista, mieszkaniec powiatu wadowickiego. Droga jest całkowicie zablokowana.
Tragiczny wypadek na drodze we Frydrychowicach [AKTUALIZACJA]
Do tragicznego wypadku doszło na ul. Wadowickiej we Frydrychowicach w niedzielę (30.05.) około godz. 15:00. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Osoby podróżujące samochodem zostały ranne. 34- letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Na ten moment wiadomo, że mężczyzna pochodził z powiatu wadowickiego.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. W zderzeniu samochodu osobowego marki mercedes z motocyklem śmierć na miejscu poniósł motocyklista, mieszkaniec powiatu wadowickiego. Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia zostaną wyjaśnione w prowadzonym śledztwie. - przekazała nam mł.asp. Agnieszka Petek z KPP Wadowice.

Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu działają wszystkie służby ratownicze: JRG Andrychów, OSP Frydrychowice, Zespół Ratownictwa Medycznego, policja.


foto: Patryk

foto:wadowice112Uwaga kierowcy! Ślisko na drogach po opadach deszczu. Inne niedzielne zdarzenia na drogach w regionie:

Wieprz


Roczyny
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 01.06.2021 12:10

Po co piszesz bzdury i oskarżasz kogoś tylko na podstawie swoich idiotycznych przypuszczeń ?

Bogdan, 01.06.2021 07:46

samochód jest z boku wgnieciony,musiał wyjechać z podporządkowanej,wymusić,wina kierowcy samochodu.