reklama

Oskar z Andrychowa spadł z balkonu. Teraz walczy o powrót do zdrowia

, MAGAZYN, Wiadomości, 26.04.2021 17:35,
Obecnie Oskar przechodzi rehabilitację z nadzieją na odzyskanie pozostałych funkcji neurologicznych i motorycznych
Oskar z Andrychowa spadł z balkonu. Teraz walczy o powrót do zdrowia
Oskar z Andrychowa 6 marca uległ wypadkowi, który odmienił jego życie. Spadł z drewnianego balkonu. Złamał kręgosłup w dwóch miejscach i został natychmiast sparaliżowany na skutek uszkodzenia rdzenia kręgowego. Został przetransportowany helikopterem do Szpitala Dziecięcego w Krakowie, gdzie przeszedł natychmiastową operację, polegającą na usunięciu kręgu lędźwiowego i stabilizacji kręgosłupa za pomocą tytanowych płytek i śrub.

Obecnie Oskar przechodzi rehabilitację w szpitalu pediatrycznym w Radziszowie, z nadzieją na odzyskanie pozostałych funkcji neurologicznych i motorycznych.

Niestety, jest to bardzo kosztowne.

- Oskara czeka długa droga do wyzdrowienia poprzez rehabilitację. Będziemy musieli zaopatrzyć go w specjalistyczny wózek i inny sprzęt dostępu do domu w górach i ze schodami. Naszym celem jest zmniejszenie frustrujących niedogodności, dzięki czemu Oskar będzie mógł skupić się na rehabilitacji i edukacji. Chcemy również mieć możliwość skontaktowania się z ekspertami neurologicznymi na całym świecie, którzy być może będą w stanie pomóc Oskarowi. Chcemy mieć pewność, że jako kochający rodzice robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Oskarowi wszystkie możliwie opcje na to, aby mógł ponownie chodzić. Aby to osiągnąć, będziemy potrzebować wsparcia finansowego od tych z Was, których stać na pomoc - informują rodzice chłopaka.

Wszyscy chętni mogą pomóc poprzez stronę: https://zrzutka.pl/4teusd

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy