reklama
reklama

Euro 2020: strefa kibica na stadionie Beskidu

Sport, Wiadomości, 29.05.2021 11:00, DK
Strefa ma pomieścić ponad 300 osób.
Euro 2020: strefa kibica na stadionie Beskidu
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 (UEFA Euro 2020) tuż tuż. To będzie szesnasty turniej o mistrzostwo Europy w piłce nożnej mężczyzn.

Święto dla kibiców rozpocznie się 11 czerwca 2021 meczem otwarcia Turcja - Włochy. Spotkanie na Stadio Olimpico w Rzymie rozpocznie się o godzinie 21:00. I tutaj niespodzianka - Zarząd KS Beskid Andrychów, na czele z prezesem Fryderykiem Walaszkiem otwiera na czas Euro 2020 strefę kibica.

W planach jest olbrzymi telebim o powierzchni 30 m2. Spore zaplecze gastronomiczne oraz ogromna ilość miejsca - na obiekt KS Beskid będzie mogło wejść ponad 300 osób, dodatkowo dostępna będzie strefa VIP.

Wszystkie pozyskane środki ze strefy kibica zasilą konto klubu. Nowy/stary prezes KS Beskid Andrychów (powrócił po 11 latach) ma sporo pomysłów, ostatnio pisaliśmy o zapleczu socjalnym dla młodzieży trenującej na boisku zapasowym KS Beskid.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 29.05.2021 12:37

Wstęp tyko dla zaszczepionych ?

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama