reklama

Sprawdźcie nowy numer rapera z Czańca

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.03.2021 16:00, PG
Vix.N a właściwie Dariusz Szlagor to 31 – letni to zanany w całej Polsce raper, wokalista i producent muzyczny.
Sprawdźcie nowy numer rapera z Czańca

Vix.N a właściwie Dariusz Szlagor to 31 – letni to zanany w całej Polsce raper, wokalista i producent muzyczny. Choć na co dzień żyje i pracuje w stolicy, to pochodzi z pobliskiego Czańca a urodził się w Żywcu. Ma na swoim końce kilkanaście wydanych albumów oraz miliony wyświetleń teledysków na Youtubie.

W środę (10.03.) zaprezentował nowy utwór pod tytułem Nokia. Utwór z gościnnym udziałem Opała jest pierwszym oficjalnym singlem zapowiadającym album NOVE SERCE.

Nokia to zarazem pierwszy odcinek serialu KWAWAŁEK NOVEGO SERCA. Całość składać się będzie z 4 klipów łączących się w spójną historię. Kolejne single i teledyski będą ukazywały się w 2 tygodniowych odstępach. Premiera kolejnej części już 24.03.

Za produkcję numeru odpowiada Kontrabandz. Słowa napisał sam Darek.

Zobaczcie jak wyszło:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy