reklama

Najwięcej nowych zakażeń koronawirusem od początku roku

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 10.03.2021 14:45,
W naszym regionie także przybywa nowych zakażeń.
Najwięcej nowych zakażeń koronawirusem od początku roku
W środę (10.03) w swoim raporcie Ministerstwo Zdrowia wykazuje 17260 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. To najwięcej od początku tego roku. W Małopolsce minionej doby stwierdzono 1497 nowe przypadki covid-19.

Znaczny wzrost nowych zachorowań stwierdzono także w naszym regionie.

W wadowickim szpitalu w chwili obecnej przebywa 58 osób chorych na COVID-19. W części są to osoby w poważnym stanie, wymagającym albo użycia respiratora albo podawania tlenu. - Podobnie jak w całym kraju, niektórzy chorzy do naszej lecznicy trafią późno, wcześniej usilnie próbując się leczyć się na własną rękę w domu - informują władze powiatu wadowickiego. W minionych dniach z powodu covid-19 zmarło 11 mieszkańców powiatu wadowickiego.

Poniżej dokładne dane za minioną dobę z poszczególnych powiatów.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 10.03.2021 18:37

milriardpińcetczydziewińcetsiedymdwieście