Pierwszy zlot foodtrucków na kęckim Rynku

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.05.2019 08:30,
Pierwszy zlot foodtrucków na kęckim Rynku
11 i 12 maja po raz pierwszy na Rynku w Kętach odbędzie się Zlot FoodTracków.

- Przyjadą najlepsze mobilne restauracje z całej Polski i zabiorą Was w kulinarną podróż dookoła świata - informują organizatorzy zlotu.

W sumie w centrum miasta w weekend stacjonować ma 15 mobilnych restauracji, które będą serwować burgery, frytki belgijskie, bubble wafle, hiszpańskie churrosy, kuchnia meksykańska, tybetańska, włoska, japońska, tosty i wiele innych.

Dodatkowo - jak informują organizatorzy - każdy kto przybędzie na zlot będzie mógł zagłosować na foodtrucka, który według niego jest najlepszy. Celem imprezy jest, aby każdy miał możliwość posmakowania street foodu, bo wielu osobom kojarzy się to tylko z fast foodem, a wcale tak nie jest.

Początek imprezy w sobotę (11.05) w samo południe.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy