Andrychów, Kęty, Zator, Kalwaria Zebrzydowska, Maków Podhalański. Kto wystąpi na świętach tych miast

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.05.2019 14:00,
Gdzie szykuje się najlepszy koncert?
Andrychów, Kęty, Zator, Kalwaria Zebrzydowska, Maków Podhalański. Kto wystąpi na świętach tych miast
Dni Andrychowa odbędą się w weekend 29-30 czerwca. Muzyczną gwiazdą będzie zespół "Elektryczne Gitary". Koncert odbędzie się w niedzielę, 30 czerwca, o godz. 20:00 na placu Mickiewicza.

Tegoroczne Dni Zatora odbędą się na początku lipca. Organizatorzy przygotowali jak zwykle mnóstwo atrakcji, które zwieńczone zostaną koncertami muzycznych gwiazd. Na zatorskim rynku wystąpią: Varius Manx (6 lipca) i Natalia Schroeder (7 lipca).

Dni Kęt odbędą się w dniach 14-16 czerwca, jak zwykle na terenach rekreacyjnych przy ulicy Sobieskiego. 15 czerwca gwiazdą wieczoru będzie KRZYSZTOF CUGOWSKI wraz z ZESPOŁEM MISTRZÓW. Będzie to niecodzienny jubileuszowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej w towarzystwie tak znakomitych muzyków jak Jacek Królik, Robert Kubiszyn, Cezary Konrad i Tomasz Kałwak. 50 lat pracy artystycznej na 100%.

Dni Kalwarii Zebrzydowskiej będą odbywały się w terminie 15-16 czerwca br. na stadionie MKS Kalwarianka. Głównymi gwiazdami tej edycji święta naszego miasta i gminy będą: Patrycja Markowska, Baciary, Krystyna Giżowska i Kabaret Zachodni.

Z kolei Święto Makowa Podhalańskiego odbędzie się w tym roku w dniach 29-30 czerwca. Już wiadomo, że gwiazdą tegorocznych Dni Ziemi Makowskiej będzie Sławomir.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy