reklama

Pierwsze imprezy i koncerty na Święta Miast [PROGRAM]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.06.2019 20:30,
Pierwsze imprezy i koncerty na Święta Miast [PROGRAM]
Od piątku do niedzieli potrwają Dni Kęt. Program jest bardzo bogaty, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły na plakacie.W sobotę (15 czerwca) przewidziane są występy Miejskiej Orkiestry Dętej z Kalwarii Zebrzydowskiej, zespołu Kiwi z Zatora oraz pochodzącej z Zebrzydowic Natalii Opyrchał z zespołem. Kalwaryjskiej publiczności zaprezentuje się zielonogórski Kabaret Zachodni. Gwiazdą wieczoru będzie piosenkarka Krystyna Giżowska, znana z przeboju „Złote obrączki”. Dzień zakończy się zabawą taneczną na kortach MKS „Kalwarianka”.

Natomiast w niedzielę (16 czerwca) wystąpią zespoły taneczne CKSiT i zespół ze szkoły Muzycznej Yamaha z Wadowic. Po młodych wykonawcach zagra krakowski kwartet Alergen. Gwiazdą wieczoru będzie znana piosenkarka Patrycja Markowska. Natomiast drugim gwoździem programu będzie góralski zespół Baciary. Dni Kalwarii tradycyjnie zakończy pokaz sztucznych ogni.


Pod koniec czerwca kolejne plenerowe atrakcje w regionie.

21 czerwca w Wadowicach odbędą się 'Wianki nad Skawą" - wystąpi zespół LemON.


Gwiazdą tegorocznych Dni Osieka będzie rockowy zespół IRA. Koncert odbędzie się 23 czerwca (niedziela) o godz. 21:00 w Osieku.

Na Dniach Suchej Beskidzkiej w niedzielę, 23 czerwca wystąpi grupa Afromental. Ten sam zespół da koncert również w sobotę, 24 sierpnia w Wadowicach.

Dni Andrychowa odbędą się w weekend 29-30 czerwca. Muzyczną gwiazdą będzie zespół "Elektryczne Gitary". Koncert odbędzie się w niedzielę, 30 czerwca, o godz. 20:00 na placu Mickiewicza.

Z kolei Święto Makowa Podhalańskiego odbędzie się w tym roku w dniach 29-30 czerwca. Już wiadomo, że gwiazdą tegorocznych Dni Ziemi Makowskiej będzie Sławomir.

Tegoroczne Dni Zatora odbędą się na początku lipca. Organizatorzy przygotowali jak zwykle mnóstwo atrakcji, które zwieńczone zostaną koncertami muzycznych gwiazd. Na zatorskim rynku wystąpią: Varius Manx (6 lipca) i Natalia Schroeder (7 lipca).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy