reklama

Co w Andrychowie wiedzą o LGBT? [SONDA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 12.06.2019 20:30, DK
Pytanie na czasie.
Co w Andrychowie wiedzą o LGBT? [SONDA]
LGBT – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transpłciowych jako do całości. Dzisiaj sprawdziliśmy czy andrychowianie są tolerancyjni i co sądzą o środowiskach LGBT?

Zdania są skrajne. Równie skrajne jak parady równości, organizowane co roku w dużych miastach w Polsce. Postulaty uczestników parady będą takie same jak w zeszłym roku. To m.in. pełna równość małżeńska, włącznie z prawem adopcji, uproszczenie do minimum prawnych procedur uzgodnienia płci oraz refundacja operacyjnej korekty płci, etyka i edukacja antydyskryminacyjna zamiast katechezy i rozszerzenie katalogu mowy nienawiści o orientację seksualną.

Co sądzicie o LGBT i postulatach o jakie walczą?

Zobaczcie nagranie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

-JOE-, 13.06.2019 05:53

Chora tolerancja naszego społeczeństwa gloryfikuje zboczenie LGBT a szczuje ludzi chorych na autyzm itp poprzez wyrzucanie ich że szkół pod zasłoną potrzeby prywatnej edukacji itd. I kto tu jest bardziej jexxxxty?

dudek, 12.06.2019 21:57

No w sumie racja. @ChojnaZmiana poślubi @xpek, adoptują trójkę dzieci, założą Kartę Dużej Rodziny wezmą 3x500+. Wezmą aktywny udział w organizacji Parad równości i będzie na bogato i pięknie , będzie się działo. No bo przecież PO utrzyma programy prospołeczne chociaż piniędzy podobno nie ma :)

ChojnaZmiana , 12.06.2019 21:34

Mam nadzieję że jak wygra PO i wróci Pan Donald to w kraju zostaną wprowadzone związki jednopłciowe, będziemy wtedy tacy nowocześni.

ChojnaZmiana , 12.06.2019 21:32

Ja jako wyborca PO jestem nowoczesny i oświecony więc chciałbym aby w Andrychowie co tydzień odbywały się parady LGBT. Ja @xpek i @zandrychowa jak widać jesteśmy bardzo tolerancyjni i nie obrażamy innych ze względu na ich poglądy czy wiarę. Nie to co kaczoki !!!

zandrychowa, 12.06.2019 21:20

Czołowa przedstawicielka ciemnogrodu z którego żyje PIS.Im wystarczy wyznaczyć cel-to jest wróg i będą opowiadać bzdury... a w niedzielę do kościoła

xpek, 12.06.2019 20:01

ta rozgadana baba to jest właśnie wyborca pisu