reklama

Od kiedy czynne biblioteki?

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.11.2020 11:44, DK
Sprawdzamy czy działają już biblioteki w regionie.
Od kiedy czynne biblioteki?
Rząd postanowił, że od poniedziałku (30.11) otwarte zostaną biblioteki publiczne. Jednak mieszkańcy gminy Andrychów będą musieli poczekać nieco dłużej.
Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie otwarta zostanie dopiero w czwartek (3.12) natomiast filie znajdujące się na wsiach w poniedziałek (7.12).

W Wadowicach sytuacja jest z goła inna. Biblioteka Miejska oraz filie są już otwarte. Ze względu na pandemię nie można korzystać z czytelni oraz stanowisk komputerowych, natomiast książki można wypożyczać normalnie.

Podobnie jest w Kętach. Tamtejsza Gminna Biblioteka Publiczna jest już otwarta dla czytelników. Wszystko odbywa się z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Biblioteka otwarta jest od 9:00 do 19:00. Otwarte zostały także filie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy