reklama

Pomysł od firmy ELPIR na bezpieczny prezent na Święta.

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.12.2020 13:20,
Obawa przed nietrafionym prezentem, głowienie się, czy podarunek faktycznie będzie służył i czy przyda się Obdarowanemu- to coroczne zmartwienie wielu osób. Święta to także czas, kiedy mówimy bliskim, że nam na nich zależy. ELPIR – andrychowska hurtownia elektrotechniczna z wieloletnią tradycją – podpowiada, jak połączyć jedno z drugim.
Pomysł od firmy ELPIR na bezpieczny prezent na Święta.
Różnego rodzaju czujniki to niezbędne elementy wyposażenia mieszkań, zapewniające bezpieczeństwo wszystkim domownikom. O zakupie tych sprzętów jednak często się zapomina. Jest to więc idealny pomysł na prezent!

Niestety, z różnych przyczyn wybuchy gazu zdarzają się – zarówno ziemnego, jak i LPG. Dochodzi do nich z powodu wycieku gazu z urządzeń nim zasilanych lub bezpośrednio z instalacji – albo z powodu uszkodzenia elementów doprowadzających. Skutkami takich awarii są także zatrucia. Gaz ziemny jest lżejszy od powietrza. Pomimo nawaniania niejednokrotnie trudno w porę go wyczuć.

Może też się zdarzyć, że mieszkańcy przebywają w innym pokoju czy na balkonie albo mają otwarte okna. Taki zbieg okoliczności może prowadzić do tragedii. W połączeniu z tlenem bowiem gaz tworzy mieszankę palną, grożącą eksplozją.

Dlatego w pomieszczeniach zamkniętych należy montować odpowiednie czujniki. Najlepiej takie, które mają wysoki wskaźnik wykrywalności, zaawansowany elektronicznie układ kontrolny, takie które ostrzegają zarówno dźwiękiem, jak i alarmem optycznym, wizualnym (dzięki temu na przykład osoby starsze pewniej zorientują się, że wystąpiło zagrożenie).

Warto skorzystać z wieloletniego doświadczenia obsługi hurtowni elektrycznej i wspólnie dobrać odpowiedni do zapotrzebowania, zdecydować, czy lepszy będzie z przewodem czy włączany do gniazdka, dopasować funkcję.

Czujniki mogą być dyskretne, niewielkie. Nie wymagają baterii, ładowania czy innego wspomagania dodatkowymi urządzeniami. Można dobrać je w taki sposób, żeby idealnie wpasowały się do wymaganego pomieszczenia. Ich montaż trwa dosłownie chwilę, a zadanie, jakie wykonują po podłączeniu jest nieocenione i długoterminowe.

Wykrywacze gazu to małe urządzenia w niewysokiej cenie już od 59,90zł , które nad nami czuwają, pozwalając spokojnie spać. Pilnują Twojego życia, zdrowia i domu. To prezent, który powinieneś sprawić nie tylko swoim bliskim, ale także sobie.

Sprawdź oferowane produkty na: www.elpir.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy