Bilety są już w sprzedaży.
W ostatnich latach coraz więcej dzieje się w zabytkowym zamku w Bulowicach. Nagrywane były tam dwa filmy - jeden z nich "Kos" można właśnie oglądać w kinach.
Regularnie obiekt udostępniany jest zwiedzającym. W zeszłym roku odbyła się tam kilkudniowa majówka. Zamek wykorzystywany jest również na różnego rodzaju eventy - prywatne, ale także ogólnodostępne dla wszystkich. Jednym z nich są spotkania miłośników muzyki elektronicznej. 24 lutego w zabytkowych pomieszczeniach odbędzie się kolejne takie wydarzenie.
- Impreza będzie przepleciona różnymi gatunkami muzyki eletronicznej, choć tym razem zagramy trochę mocniej! - informują organizatorzy.
Tak było niedawno w zamku w Bulowicach na podobnym evencie: NAGRANIE
Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy
o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu,
usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na:
[email protected]
Brak komentarzy