reklama

NAMIBIA. Afryka na pełnej petardzie. Spotkanie w Klubie Podróżnika w Andrychowie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.02.2024 10:00, INFORMACJA PRASOWA
Dorota i Rafał Janoszowie w Klubie Podróżnika w Andrychowie.
NAMIBIA. Afryka na pełnej petardzie. Spotkanie w Klubie Podróżnika w Andrychowie
To będą opowieści o 16-dniowej wyprawie do Namibii. 14 osób i 4 samochody terenowe, które były „ich domami” – spali w namiotach na dachach samochodów. Przejechali 3300 km, z czego większość bezdrożami.

- Podzielą się informacjami w jaki sposób podróżować w tak dzikim terenie by wszyscy wrócili cali i zdrowi. Odwiedzimy ciekawe miejsca: wydmy z cmentarzyskiem akacji, baśniowe wodospady, będziemy podróżować korytem rzeki Hoanib River, udamy się w rejs do fok, delfinów, wielorybów i na safari w rezerwacie dzikich zwierząt. Spotkamy ludzi z plemion Damara, Himba i Herero - informują organizatorzy spotkania w Andrychowie.

Spotkanie w Klubie Podróżnika Koła PTTK „Chałupa” odbędzie się we wtorek 13 lutego o godz. 18.00 w sali bankietowej Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie. Wstęp wolny.

źródło: PTTK Chałupa


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy