reklama

Najbliższe wydarzenia w Domu Kultury w Kętach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.02.2023 12:00, INFORMACJA PRASOWA
Program na najbliższe tygodnie.
Najbliższe wydarzenia w Domu Kultury w Kętach

KONCERT WALENTYNKOWY | THE BEATLES - PIOSENKI O MIŁOŚCI /AKUSTYCZNIE/

14 lutego, w Dniu Zakochanych, na deskach sceny sali widowiskowej Domu Kultury w Kętach wystąpią Paweł Błędowski oraz Łukasz Jemioła, którzy zabiorą nas w muzyczną podróż szlakiem wytyczonym przez legendarny zespół The Beatles.

14.02.2023, godz. 18.00

sala widowiskowa
Dom Kultury w Kętach


Wejściówki w formie cegiełek charytatywnych: 70 zł
Rezerwacji można dokonywać telefonicznie lub mailowo: 784 530 234
[email protected]
Bilety dostępne również w DK Kęty pok. nr. 4


Paweł Błędowski - muzyk, autor piosenek, doktor historii i dziennikarz radiowy. Od 1998 roku występuje wykonując swój autorski materiał. W 2000 roku reprezentował Lublin na XXXVI Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Zdobył także wiele wyróżnień na festiwalach piosenki autorskiej, min. w Myśliborzu i Warszawie. W 2001 roku założył rockowy zespół Londyn. Podczas 12 lat swej działalności formacja osiągnęła wiele sukcesów związanych z jej koncertową działalnością. Członkowie Londynu mogą się pochwalić m. in.: potrójną nagrodą na festiwalu Eko Union Of Rock w Węgorzewie (dla autora tekstów, gitarzysty i gitarzysty basowego), udziałem w finałach Gramy w Szczecinie i Łódźstocku, trzecim miejscem w konkursie Polskiego Radia pod tytułem „Przebojem Na Antenę" i nagrodą festiwalu Przestrzeń Muzyki Live. Piotr Kaczkowski wybrał utwór Time is like an ocean na płytę „ Minimax pl 4". W 2010 roku światło dzienne ujrzał ich album zatytułowany „Coraz Dalej Dom". W 2014 roku Paweł, dzięki Stypendium Prezydenta Miasta Lublin zrealizował autorski projekt muzyczny pod tytułem „Pod wiatr" - do jednej z piosenek - "Without You" powstał także klip. W 2019 roku wspólnie ze znakomitym gitarzystą i producentem Piotrem Bogutynem Paweł stworzył album "Głosy Miasta", gdzie jego piosenki śpiewają najlepsi wokaliści z Lublina. Poza muzyką Paweł Błędowski jest dziennikarzem Polskiego Radia Lublin, w którym prowadzi audycję muzyczną "Przedpołudnik" oraz audycje historyczne. Paweł jest także jednym z najlepszych w Polsce znawców muzyki i biografii zespołu The Beatles.

Łukasz Jemioła - wokalista i songster, specjalizujący się w piosenkach retro oraz nurcie americana. Jako gitarzysta swobodnie korzysta z techniki fingerpicking. Wielokrotnie współpracował z Włodkiem Pawlikiem – laureatem Nagrody Grammy. Występował także z; Marylą Rodowicz, Januszem Radkiem, Arturem Andrusem, Andrzejem Lampertem, Margaret, Piotrem Bałtroczykiem, Piotrem Fronczewskim, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Zakościelnym, Maciejem Miecznikowskim, zespołem Anawa Marka Grechuty. Na swoim koncie ma liczne realizacje telewizyjne dla TVP, TVN, POLSAT, takie jak: Sopot Top Hits Festiwal, X-Factor, Mrągowo i inne. Na swoim koncie ma album „Jemioła”, płytę live z koncertów „Wieczorem” oraz „Mów spokojniej”, „Kraina Łagodności vol. 3”, płytę współtworzoną z Wojciechem Malajkatem „Tańcobajki. Kot w butach” oraz album „Dziękuję”.

---------------------------------------------------------

Koncert zespołu QUEEN z orkiestrą SYMFONICZNą w DK KĘTY

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki na wokalno-instrumentalną ucztę. Na deskach Domu Kultury w Kętach zabrzmią znane przeboje zespołu QUEEN w towarzystwie orkiestry symfonicznej.


GOLDEN HITS OF QUEEN - Z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ Największe przeboje legendarnej grupy Queen w naszych opracowaniach odznaczają się bogactwem rytmu, koloru, harmonii i melodyjności. W tworzeniu projektu staraliśmy się maksymalnie zbliżyć do oryginału pod względem różnorodności brzmienia sprawiającej, że zespół trudno przypisać do konkretnego stylu. Większość utworów nosi cechy rocka i jego odmian (hard rock, rock progresywny) oraz w pewnym stopniu muzyki pop. Nie zapomnieliśmy również o charakterystycznych dla tego kultowego zespołu wielowarstwowych aranżacjach, harmonii wokalnej oraz dzięki naszym wspaniałym Artystom aktywnym udziale publiczności podczas koncertów. Niezwykły projekt łączący nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu solisty, oraz orkiestry symfonicznej z towarzyszeniem sekcji rockowej jest również wyrazem fascynacji F. Mercure'go operą i teatrem.

CHÓRKI - Kamil Baron - Absolwent Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa, o specjalności wokalistyka jazzowa. Ukończył również Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne. Aktor, producent, wokalista, pedagog, aktor dubbingowy.

W niezwykłej muzycznej podróży śladami zespołu Queen - będzie towarzyszyć będzie jedyna w swoim rodzaju Her Majesty Orchestra złożona z najlepszych polskich oraz zagranicznych muzyków którzy tworzą niesamowity zespół. Muzycy pracowali z takimi sławami min. jak: Gordon Haskel, Ewa Uryga, Basia Trzetrzelewska, Mieczysław Szcześniak, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Eric Marienthal, Ute Lamper, Kevin Robinson, Bill Prince, Krzesimir Dębski, Adam Sztaba, Maciej Niesiołowski.

Bilety w cenie 130 zł do nabycia na https://www.kupbilecik.pl/imprezy/75075/K%C4%99ty/Golden+hits+of+QUEEN+-+z+orkiestr%C4%85+symfoniczn%C4%85/.

Dom Kultury w Kętach
18.02, godz. 18:00

------------------------------------------------------------------

KARNAWAŁOWY BAL DLA MAMY I MALUCHA W DK KĘTY

We wtorek 21.02 zapraszamy dzieci i rodziców na 2 godziny zabawy na Balu Karnawałowym.

Zapewniamy szalone tańce, gry i konkursy, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, mały poczęstunek

+ niespodzianka :)

Koszt: 30 zł za dziecko, płatne pok. 4 DK


Mile widziane przebrania u dużych i małych!

Zapisy: 33 844 86 79

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

--------------------------------------------

"CZY AKORDEON SKRZYPI?" | KONCERT UMUZYKALNIAJĄCY DLA DZIECI I ICH RODZICÓW W DK KĘTY

Akordeon zamieniony w wehikuł czasu zabierze słuchaczy w muzyczną podróż
od Bałkanów aż po Skandynawię!


Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na koncert umuzykalniający "Czy akordeon skrzypi?",
w wykonaniu muzyków z Filharmonii Śląskiej:


- 23.02.2023, godz. 17:00
- czas trwania: 45 minut
- koncert dedykowany dzieciom w wieku przedszkolnym oraz klas I - III
- bilety w cenie 10 zł można nabyć w pok. nr 4 DK

-----------------------------------------------------------------------

STANISŁAW SOYKA W DK KĘTY| KONCERT NA DZIEŃ KOBIET

Zapraszamy serdecznie na jedyny i niepowtarzalny koncert pt. Stanisław Soyka ,,Kiedy Jesteś" zagrany z okazji Dnia Kobiet.

Gwiazdą wieczoru będzie STANISŁAW SOYKA, a na scenie będzie mu towarzyszyć band Fundacji "Gotowi do działania" w składzie:

Michał Wódz - instrumenty klawiszowe, wokal
Zbigniew Kruczek - wokal
Grzegorz Grunwald - gitary, wokal
Wojciech Gil - gitary, wokal
Bogumił Zieliński - gitara basowa
Wojciech Zieliński - perkusja
Piotr Wojtyczek - wokal

Zapowiada się wieczór pełen emocji, wspaniałej muzyki i niespodzianek.

Po koncercie, dla Pań szampan i upominek.


Czas koncertu ok. 90 minut

Cena biletu: 190 zł

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o dokonanie rezerwacji biletów pod nr tel. 784 530 234 lub pisząc na adres e-mail: [email protected].

--------------------------------------------------------------

SPEKTAKL KOMEDIOWY „KŁAMSTEWKA” W DK KĘTY

Autor sztuki Joe DiPietro przedstawia historię młodego małżeństwa, które przeżywa swój pierwszy kryzys. Jakich sztuczek użyją doświadczeni rodzice, aby uratować ich związek? A co jeśli przy okazji, na jaw wyjdą inne KŁAMSTEWKA skrywane przez lata. Spektakl Joe DiPietro to pełna inteligentnego humoru komedia, z błyskotliwymi dialogami, niczym z filmów Woody Allena, w której my widzowie przeglądamy się jak w lustrze.

Spektakl do obejrzenia w Domu Kultury w Kętach już 18 marca, o godz. 18:00

Bilety w cenie 79,00 zł do nabycia w pok. 4 DK lub na KupBilecik.pl

Reżyserem spektaklu jest Marcin Sławiński, tłumaczenie Bogusława Plisz - Góral, scenografię zaprojektowała Monika Ostrowska, kostiumy Beata Zarembianka, a muzykę stworzył Jarek Babula. W spektaklu występują: Alicja Czerniewicz, Beata Zarembianka, Daniel Mosior oraz Dariusz Niebudek.

źródło: Dom Kultury w Kętach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy