reklama
reklama

Lokalni uczestnicy telewizyjnych programów w emitowanym z Andrychowa Dzień Dobry TVN

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 01.02.2023 14:40, eł
Będą też inne atrakcje.
Lokalni uczestnicy telewizyjnych programów w emitowanym z Andrychowa Dzień Dobry TVN

Pierwotnie prowadzący Dzień Dobry TVN mieli gościć 5 lutego w Rzykach, ostatecznie stanęło jednak na Andrychowie. Jak już informowaliśmy, mobilne studio tego telewizyjnego programu znajdzie się na placu Mickiewicza w tym mieście.

Takie wyjazdowe odcinki odbywają się w ramach nowej inicjatywy Dzień Dobry TVN, zatytułowanej „Widzimy się”. Prowadzący program ruszyli w Polskę, by w różnych jej miejscowościach spotkać się z telewidzami. Najpierw gościli w Kościerzynie na Pomorzu, a w najbliższą niedzielę przyjadą do Andrychowa.

Mobilne studio programu ma tam działać od 8.00 do 11.30. Z mieszkańcami miasta rozmawiać będą Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Jednym z zadań akcji „Widzimy się” jest pokazanie pokazanie pięknych i ciekawych miejsc w całej Polsce, lokalnych bohaterów i inicjatyw, z których miejscowi są wyjątkowo dumni.

W andrychowskim odcinku wystąpią między innymi dwie osoby z naszego regionu, o których jesienią ubiegłego roku stało się głośno za sprawą udziału w telewizyjnym programie „Mam Talent!” - Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego oraz Adam Mikołajek z Andrychowa. Dziewczynka zakończyła przygodę z tym talent show na bardzo wysokim, trzecim miejscu. Adam Mikołajek był jednym z półfinalistów ubiegłorocznej edycji „Mam Talent!”. Będzie też Ola Gądek z Sułkowic, która w 2020 roku wysoko zaszła w programie „MasterChef Junior”. W planach są ponadto inne atrakcje, których prowadzący na razie nie zdradzili.

Trzeba też wspomnieć o utrudnieniach, z którymi wiąże się wizyta Dzień Dobry TVN w Andrychowie. Parking na placu Mickiewicza będzie nieczynny już od piątkowego wieczoru (3 lutego) do niedzielnego popołudnia.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy