reklama

Lokalni uczestnicy telewizyjnych programów w emitowanym z Andrychowa Dzień Dobry TVN

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 01.02.2023 14:40, eł
Będą też inne atrakcje.
Lokalni uczestnicy telewizyjnych programów w emitowanym z Andrychowa Dzień Dobry TVN

Pierwotnie prowadzący Dzień Dobry TVN mieli gościć 5 lutego w Rzykach, ostatecznie stanęło jednak na Andrychowie. Jak już informowaliśmy, mobilne studio tego telewizyjnego programu znajdzie się na placu Mickiewicza w tym mieście.

Takie wyjazdowe odcinki odbywają się w ramach nowej inicjatywy Dzień Dobry TVN, zatytułowanej „Widzimy się”. Prowadzący program ruszyli w Polskę, by w różnych jej miejscowościach spotkać się z telewidzami. Najpierw gościli w Kościerzynie na Pomorzu, a w najbliższą niedzielę przyjadą do Andrychowa.

Mobilne studio programu ma tam działać od 8.00 do 11.30. Z mieszkańcami miasta rozmawiać będą Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Jednym z zadań akcji „Widzimy się” jest pokazanie pokazanie pięknych i ciekawych miejsc w całej Polsce, lokalnych bohaterów i inicjatyw, z których miejscowi są wyjątkowo dumni.

W andrychowskim odcinku wystąpią między innymi dwie osoby z naszego regionu, o których jesienią ubiegłego roku stało się głośno za sprawą udziału w telewizyjnym programie „Mam Talent!” - Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego oraz Adam Mikołajek z Andrychowa. Dziewczynka zakończyła przygodę z tym talent show na bardzo wysokim, trzecim miejscu. Adam Mikołajek był jednym z półfinalistów ubiegłorocznej edycji „Mam Talent!”. Będzie też Ola Gądek z Sułkowic, która w 2020 roku wysoko zaszła w programie „MasterChef Junior”. W planach są ponadto inne atrakcje, których prowadzący na razie nie zdradzili.

Trzeba też wspomnieć o utrudnieniach, z którymi wiąże się wizyta Dzień Dobry TVN w Andrychowie. Parking na placu Mickiewicza będzie nieczynny już od piątkowego wieczoru (3 lutego) do niedzielnego popołudnia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy