reklama

Laureaci Festiwalu Artystycznego „Talenty 2020” wyłonieni!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 08.01.2021 09:25, INFORMACJA PRASOWA
Jubileuszowa edycja konkursu „Talenty” mimo utrudnień w organizacji spowodowanej pandemią rozstrzygnięta.
Laureaci Festiwalu Artystycznego „Talenty 2020” wyłonieni!

Festiwal Artystyczny „Talenty” organizowany jest przez Wadowickie Centrum Kultury już od 20 lat. Jubileuszowa edycja konkursu, ze względu na trudności, odbyła się online. W tym roku ocena uczestników odbywała się na podstawie przesłanych nagrań oraz plików. Jurorzy wyłonili aż 65 utalentowanych osób wybranych spośród 230 zgłoszeń z całego powiatu wadowickiego.

Festiwal „Talenty” jest prezentacją indywidualnych talentów artystycznych w 10 kategoriach: wokal, muzyka, taniec, teatr, recytacja, plastyka, literatura, fotografia, film oraz inne. W tym roku w kategorii „Plastyka” przyznano 11 nominacji, w kategorii „Muzyka” 5 nominacji, w kategorii „Wokal” 12 nominacji, w kategorii „Literatura” 8 nominacji, w kategorii „Recytacja” 8 nominacji, w kategorii „Teatr” 3 nominacje, w kategorii „Taniec” 8 nominacji, w kategorii „Fotografia” 8 nominacji, w kategorii „Film” 1 nominacja oraz w kategorii „Inne” 1 nominację.

- Dziękujemy za ogromny odzew i zaangażowanie wszystkim uczestnikom, instruktorom, nauczycielom, rodzicom oraz Gminnym Ośrodkom Kultury. Gratulujemy laureatom i życzymy im dalszych sukcesów na artystycznej drodze! Dziękujemy również Powiatowi Wadowickiemu za wieloletnią współpracę i wsparcie Festiwalu w postaci ufundowania wyjątkowych, ręcznie wykonanych statuetek „Talent”. – mówią pracownicy WCK.

Filmowe ogłoszenie werdyktu:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Andriu, 08.01.2021 13:39

Brawa dla Janka Wądrzyka i Wiktorii Domasik, kolejne brawa należą się prowadzącej zajęcia w WDK w Gierałtowicach i w Wieprzu, która odkryła i pomaga rozwijać się tym talentom czyli pani Jolancie Wąs.