reklama

Nowy Rok - Nowa Ty!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.01.2021 14:30,
.
Nowy Rok - Nowa Ty!
Czy każdego ranka męczysz się z wyrysowaniem swoich brwi, nadaniem im kształtu, uzupełnieniem ich braków?

Lubisz mieć pięknie podkreślone usta kolorem, który będzie trwały przez cały dzień i się nie rozmaże?

Masz jasną, niewyraźną oprawę oczu, a wykonywanie kreski eyelinerem sprawia Ci trudność?

Jeżeli tak to makijaż permanentny jest dla Ciebie!

Czy zastanawiałaś się nad fenomenem tego zabiegu?

My kobiety jesteśmy zawsze zabiegane i mamy sporo na głowie, dlatego niezwykle doceniamy takie drobne rzeczy, które ułatwią życie na co dzień, skrócą czas porannych przygotowywań, dadzą komfort na urlopie, na basenie, siłowni, a do tego wyeksponują naturalne piękno i atuty urody.Wykonując kilka pigmentacji dziennie widzimy jak zmienia się komfort życia kobiet, które posiadają już taki makijaż. Wbrew pozorom ma on ogromne znaczenie, bo często rozwiązuje duży problem np. całkowity brak brwi, który mocno wpływa na codzienne samopoczucie, pewność siebie i poczucie własnej wartości! Kobiety, które zdecydowały się na zabieg rozkwitają, bo czują się piękniej! Obecne techniki i metody wykonywania makijażu permanentnego mocno różnią się od metod sprzed nawet kilku lat! Do gabinetu trafiają również kobiety i mężczyźni cierpiący na łysienie plackowate, kobiety po rekonstrukcji piersi po przebytym nowotworze, aby stworzyć piękne brodawki, również kobiety chore na nowotwór, przed czerwoną chemią za zgodą lekarza, aby w tym trudnym czasie czuły się silniejsze!

Zabiegi w naszym gabinecie wykonuje Barbara Drabczyk, dyplomowany trener makijażu permanentnego, współautorka książki o makijażu permanentnym „Nowe okolenie PMU”, szkoleniowiec, prelegentka różnych konferencji, pasjonatka i specjalistka w tej dziedzinie z długoletnim stażem.

Osoby, które borykają się ze źle wykonanym, odbarwionym makijażem również nie pozostają bez opieki! Oferujemy laserowe usuwanie niechcianych makijaży oraz tatuaży.

Często słyszymy od klientek, które poddały się w naszym gabinecie zabiegowi makijażu permanentnego, że żałują tylko jednego: że nie wykonały go sobie cześniej!

Zapraszamy na nasze profile na Facebooku, Instagramie w celu zobaczenia efektów zabiegów.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje!

Euforia Salon Kosmetologii i Makijażu Permanentnego
Wadowice, ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
tel. 602-470-510Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy