reklama
reklama

Kosmiting Summit 2023 w Andrychowie i Sułkowicach

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 19.05.2023 11:25, red
W konferencji uczestniczy ok. 200 osób.
Kosmiting Summit 2023 w Andrychowie i Sułkowicach
Zbigniew Grabowski, dyrektor szkoły w Sułkowicach-Bolęcinie, to miłośnik i niestrudzony propagator astronomii wśród dzieci i młodzieży To z jego inicjatywy w Sułkowicach-Bolęcinie powstało jedyne w regionie Obserwatorium Astronomiczne, gdzie regularnie odbywają się pokazy, a młodzież może poznawać tajemnice nieba.

W piątek (19.05) w Miejskim Domu Kultury a w sobotę w szkole w Sułkowicach odbywa się dwudniowa konferencja "Kosmiting Summit 2023" dotycząca nauczania oraz popularyzacji astronomii przede wszystkim wśród uczniów szkół podstawowych i średnich. W piątek odbywają się wykłady, a w sobotę - część praktyczna w obserwatorium.

W konferencji uczestniczy ok. 200 osób.foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy