reklama
reklama

W Andrychowie ruszyła budowa już czwartego budynku z mieszkaniami socjalnymi

Gospodarka, Wiadomości, 18.05.2023 19:20,
Do końca roku gotowych ma być 39 kolejnych nowiutkich mieszkań.
W Andrychowie ruszyła budowa już czwartego budynku z mieszkaniami socjalnymi

Niedawno przy ulicy Batorego w Andrychowie ruszyła budowa już czwartego budynku z mieszkaniami socjalnymi. Plan zakłada wręcz ekspresowe tempo budowy – 10 miesięcy od podpisania umowy. Inwestycję za zlecenie magistratu realizują firmy Łukasz Zdebski Global Serwis Group z Krakowa oraz Firma Remontowo-Budowlana Tomasz Praciak z Andrychowa. Koszt 2 986 172,48 zł brutto.

W sumie przy ulicy Batorego mają znajdować się cztery budynki. Pierwszy budynek został przekazany do użytku już kilka lat temu. Budowa dwóch kolejnych dobiega końca. Budowa czwartego budynku niedawno ruszyła.

W każdym z budynków ma znajdować się po 13 mieszkań. Nie są to mieszkania własnościowe. Zamieszkają w nich rodziny z tzw. listy komunalnej. Rodziny muszą spełniać m.in. odpowiednie kryteria dochodowe. W Andrychowie osób oczekujących na przydział takiego mieszkania jest jeszcze ok. 100.

foto: WB
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Julia, 19.05.2023 12:42

Masakra co za Patola weźcie ich wy................cie z Andrychowa!!!!!!!!!!!

Polityk, 19.05.2023 02:29

To fantastyczna nowina i fantastyczne budynki a dla jakich lokatorów będzie przydział dla takich samych ("wspaniałych") jak w tym pierwszym budynku socjialnym co już Mieszkają albo debastują widzę że Żak ma problem z wydawaniem zgód na monitoring up w Andrychowie zeczywiscie była na nowym placu zabaw na ulicy Lenartowicza 38 dla dzieci ale tylko przez chwilę bo tam już zdążyli ogrodzenie rozebrać tego placu zabaw , i tak samo ładne mieszkania i ten niby budynek socjialny też był ładny tylko przez chwilę bo już zaczynają być rozbierane i te mieszkania i nie tylko wystarczy przyjść z Kamerą , Żak jak będziesz rozdawał swój podpis na te nowiutkie mieszkania proponuje Szkolenie żebyś czytał dokumenty (ze zrozumieniem) danego osobnika komu , co i po co ,nie zrobić taki przydział dodam że pomysłowość lokalizacji jest kapitalna już nie wspomnę o funkcjonalności tych dróg( i nie tylko ) Żak nie wszyscy mają wypchane konta bankowe jak Ty Szkolenie Szkolenie Żak