reklama
reklama

Policja wyłapuje poszukiwanych. Kilku kolejnych trafiło do celi

Na sygnale, Wiadomości, 19.05.2023 10:34,
Policjanci na terenie powiatu oświęcimskiego zatrzymali czworo poszukiwanych.
Policja wyłapuje poszukiwanych. Kilku kolejnych trafiło do celi
W poniedziałek (15.05) tuż po godzinie 12 policyjni poszukiwacze z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji na terenie osiedla Stare Stawy w Oświęcimiu odnaleźli i zatrzymali 29 – letnią mieszkankę Oświęcimia. Kobieta była poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Tychach do odbycia kary roku pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem.


Również w poniedziałek tuż przed godziną 18 poszukiwacze z Wydziału Kryminalnego na terenie jednej z posesji w Osieku odnaleźli i zatrzymali 30 – letniego mieszkańca Osieka. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia trzech miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.

W czwartek tuż po godzinie 16:00 dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji podczas obchodu rejonu służbowego na terenie jednej z posesji w Zaborzu zatrzymali 39 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 15 dni zastępczej kary aresztu za kradzieże.

Godzinę później na ulicy Tysiąclecia w Oświęcimiu dzielnicowi zatrzymali 56 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich do odbycia miesiąca kary pozbawienia wolności za kradzieże.

źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy