reklama

Koncertowe plany na najbliższe dni i tygodnie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.05.2023 19:19, red
Kto, gdzie i kiedy wystąpi w najbliższym czasie w naszym regionie.
Koncertowe plany na najbliższe dni i tygodnie
Już w sobotę 27 maja o godzinie 16:00 podczas charytatywnej majówki na stadionie Kalwarianki w Kalwarii Zebrzydowskiej wystąpi zespół Baciary.

Baciary wystąpią również w niedzielę 11 czerwca o godz. 17:00 na stadionie podczas imprezy plenerowej w podwadowickim Stryszowie.

Dni Kęt odbędą się w dniach 16 - 18 czerwca. Wiadomo, że muzyczną gwiazdą imprezy będzie Grzegorz Hyży.

Dni Ziemi Suskiej w Suchej Beskidzkiej odbędą się w dniach 24-25 czerwca. Wydarzeniem pierwszego dnia będzie koncert Krzysztofa Cugowskiego. Drugiego dnia imprezy również wielkie muzyczne wydarzenie, tym razem w malowniczej scenerii zamkowego dziedzińca wystąpi Tre Voci - trzech utalentowanych tenorów - Wojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj.

Dni Andrychowa 2023 odbędą się w dniach 1-2 lipca (sobota – niedziela). Muzycznymi gwiazdami wydarzenia będą Mateusz Ziółko (niedziela) i Mesajah (sobota).

Z kolei BARANOVSKI, KRYWAŃ, ŁOBUZY, SOKÓŁ ORKIESTRA to wykonawcy, którzy pojawią się na Rynku w Zatorze w pierwszy weekend lipca podczas Święta Karpia.

- Święto Karpia zacznie się w sobotę, 1 lipca. Na scenie wystąpią m.in. "Sokół Orkiestra" i BARANOVSKI. Ze spektaklem dla dzieci wystąpi znakomity teatr KULTURESKA. Będzie dużo imprez towarzyszących, warsztatów, kulinariów i pokazów. W niedzielę wystąpi Zatorska Orkiestra Dęta, KRYWAŃ oraz ŁOBUZY

- informuje Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze.

Program na Święto Gminy Wieprz przedstawił także Gminy Ośrodek Kultury w Wieprzu. Tutaj też będą koncerty. Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy