reklama

Auto było "u mechanika", a uczestniczyło w kolizji. Policja ustala okoliczności wtorkowego zdarzenia

Na sygnale, Wiadomości, 24.05.2023 11:25, GM
Policja ustala dokładne okoliczności wtorkowej kolizji.
Auto było
We wtorek (23.05) na mamNewsa.pl informowaliśmy o kolizji do której doszło na ulicy Kościelnej w Czańcu. Kierowca sportowego bmw stracił panowanie nad pojazdem, staranował ogrodzenie i wylądował w ogródku.


Auto należy do sportowca z Andrychowa Jacka Ratusznika, który we wtorek rano oddał samochód do serwisu samochodowego. Miał go odebrać za kilka dni. Jakim zatem cudem doszło do kolizji, skoro samochód miał być w warsztacie?

Na miejscu w Czańcu we wtorek wieczorem interweniowali policjanci z Kobiernic. Jak dowiadujemy się w bielskiej Komendzie Miejskiej Policji, w związku z tą sprawą ustalony został 43-letni mężczyzna - to pracownik warsztatu, który spowodował kolizję. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

- Na chwilę obecną ustalamy dokładne okoliczności tego zdarzenia. Sprawdzamy także dlaczego, samochód który został przekazany do warsztatu mechanicznego był użytkowany przez mechanika – informuje nas asp. szt. Katarzyna Chrobak z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Wiadomo, że powodem oddania samochodu do warsztatu była usterka akumulatora. Miała być przeprowadzona diagnostyka. Teraz, naprawa pojazdu po kolizji, może pochłonąć dziesiątki tysięcy złotych. Kto za to zapłaci? Jacek Ratusznik liczy, że warsztat samochodowy stanie na wysokości zadania i wobec zaistniałych szokujących okoliczności wtorkowego zdarzenia, zaproponuje adekwatne rozwiązanie sytuacji.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kamil, 25.05.2023 14:26

Firma Trojak na pewno profesjonalnie podeszłaby do klienta niż ta z Andrychowa

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 25.05.2023 11:24

Zastanawiam się czy firma Trojak podejmie się naprawy takiego samochodu po takim wypadku?