reklama

Karolina Fryt wystąpi podczas jednej z największych imprez w kraju!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.09.2023 07:00, eł

Jej nazwisko znalazło się obok najsławniejszych polskich artystów.

Karolina Fryt wystąpi podczas jednej z największych imprez w kraju!

Za niespełna tydzień w Warszawie odbędzie się wielkie widowisko, które ma za zadanie łączyć ludzi przez taniec. Stadion Narodowy im. Kazimierza Górskiego zamieni się w miejsce, gdzie osoby w każdym wieku będą się mogły przez kilka godzin bawić razem, niezależnie od tego, jaką muzykę lubią. Wśród wielu artystów, którzy dla nich zaśpiewają, znajdzie się również Karolina Fryt, wokalistka pochodząca z Targanic.

Roztańczony PGE Narodowy to impreza dla tych, którzy uwielbiają poddawać się rytmowi muzyki. W jej trakcie wystąpią artyści wykonujący rozmaite gatunki muzyczne - od popu, przez rap, po disco. Ważne, aby to były utwory, które są w stanie porwać publiczność do tańca. Na scenie pojawią się między innymi Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Michał Wiśniewski, Doda, Cleo, Smolasty i Viki Gabor. Wśród nich pojawi się również wschodząca gwiazda muzyki z gminy Andrychów - Karolina Fryt.

To dwudziestoletnia studentka psychologii, która śpiewa od najmłodszych lat. W tym roku została zwyciężczynią 33. edycji telewizyjnego talent show „Szansa na sukces”. Dzięki temu 9 czerwca wystąpiła w koncercie „Debiuty” w ramach 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, co od lat było jej marzeniem. Zaśpiewała tam poruszający autorski utwór „Wykrzycz” i zajęła drugie miejsce w głosowaniu publiczności, a jej muzyczna kariera nabrała tempa.

Roztańczony PGE Narodowy odbędzie się 30 września o 20.00. Bilety można nabyć tutaj. Ale to nie jedyne wydarzenie z udziałem Karoliny Fryt, którego możemy oczekiwać w bliskiej przyszłości. Wkrótce napiszemy, co wokalistka ma jeszcze w zanadrzu.

Foto: Facebook/Karolina Fryt

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy