reklama

Pięć pięknych dziewcząt z naszego regionu w półfinale konkursu Polska Miss [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 22.09.2023 20:10, eł
Dwie przeszły wcześniej wybory Miss Województwa Małopolskiego.
Pięć pięknych dziewcząt z naszego regionu w półfinale konkursu Polska Miss [FOTO]

Znamy już wszystkie półfinalistki konkursu piękności Polska Miss 2023. Znalazły się w nim również młode kobiety i dziewczęta z naszego regionu. Niektóre przeszły wcześniej wybory regionalne, czyli konkurs Miss Województwa Małopolskiego. Inne poszły drogą na skróty i zgłosiły się do castingu open.

Półfinał konkursu Polska Miss odbędzie się 1 października w hotelu Arche przy alei Krakowskiej w Warszawie. W szranki stanie wówczas 167 młodych kobiet i 126 nastolatek. W tym gronie jest pięć piękności z powiatów wadowickiego i oświęcimskiego.

O tytuł Polskiej Miss 2023 będą ubiegały się 23-letnia Kinga Jędrzejczyk z Osieka (Miss Krakowa i Miss Foto Województwa Małopolskiego), 24-letnia Paulina Pilch z Kalwarii Zebrzydowskiej (druga Wicemiss Województwa Małopolskiego) oraz 21-letnia Katarzyna Knawa z Kleczy Dolnej, wybrana do półfinału w ramach castingu open.

W rywalizacji o koronę najpiękniejszej nastolatki zmierzą się 15-letnia Julia Stopczak z Andrychowa i o trzy lata starsza od niej Weronika Rusinek z Choczni. Obie zostały wyłonione w castingu open.


Kinga Jędrzejczyk


Paulina PilchZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 22.09.2023 20:22

"konkursu piękności " CZEGO ???