reklama
reklama

Zabawa, nauka, przygoda: Ruszyły zapisy na półkolonie dla dzieci w Czarnym Groniu

Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.05.2024 18:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Półkolonia letnie dla dzieci w wieku 5-12 lat to doskonała forma wakacyjnego wypoczynku, która łączy zabawę, naukę i rozwój.
Zabawa, nauka, przygoda: Ruszyły zapisy na półkolonie dla dzieci w Czarnym Groniu
Dzięki różnorodnemu programowi zajęć, dzieci mogą spędzać czas aktywnie i kreatywnie, jednocześnie nawiązując nowe przyjaźnie i zdobywając cenne doświadczenia. Dla rodziców to pewność, że ich pociechy spędzają wakacje w bezpiecznym i rozwijającym środowisku.

Terminy turnusów w 2024 roku:

I TURNUS: 1.07 – 5.07
II TURNUS: 22.07 – 26.07
III TURNUS: 5.08 – 9.08
IV TURNUS: 19.08 – 23.08

Co oferujemy?

Bezpieczeństwo i opiekę: Profesjonalni animatorzy troszczą się o dobro i bezpieczeństwo dzieci przez cały czas trwania półkolonii.
Wyżywienie: Pełne wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek) wliczone w cenę, uwzględniające różnorodne preferencje żywieniowe.
Atrakcje animacyjne: Programy pełne zabaw, gier i zajęć kreatywnych, które angażują i bawią dzieci.
Wycieczki: Tematyczne wycieczki, umożliwiające odkrywanie fascynujących miejsc w okolicy.

"Zostań Strażnikiem Ziemi"

I TURNUS: 1.07 – 5.07
II TURNUS: 22.07 – 26.07

Dołącz do naszej półkolonii, aby zostać Strażnikiem Ziemi! Przeżyj pięć dni niezwykłych przygód. Na początek, jako Badacze Kosmosu, odkryjemy wiele kosmicznych tajemnic, zanurzając się w świecie Wodnych Żywiołów i ucząc się o wartości wody dla życia na Ziemi. Następnie, Mistrzowie Ognia zaprezentują rolę ognia w naturze, a z Ratownikami Powietrza dowiemy się o ochronie atmosfery. Na koniec, podczas dnia poświęconego Strażnikom Ziemi, dzieci odkryją tajemnice natury. To niesamowite doświadczenie, które połączy naukę, przygodę i troskę o naszą planetę! Przygotuj się na niezapomnianą przygodę jako Strażnik Ziemi, a to nie jest koniec przeżyć z nami, ponieważ czekają na was również...


"Odkryj świat z Pokemonami"

III TURNUS: 5.08 – 9.08
IV TURNUS: 19.08 – 23.08

...Pięciodniowa ekscytująca podróż przez tajemniczy świat Pokemonów! Każdego dnia uczestnicy będą wcielać się w rolę prawdziwych trenerów, odkrywając różne sekrety i moce. Dzięki różnorodnym zajęciom, zabawom terenowym i warsztatom kreatywnym dzieci będą miały okazję nauczyć się elastyczności życia z Eevee, odkryć piękno natury z Bulbasaur'em, zasmakować wodnej frajdy z Squirtle'em, zanurzyć się w ognistej przygodzie z Charmanderem i zgłębić tajemnice elektryczności z Pikachu. To niezapomniane doświadczenie, które połączy naukę, zabawę i przyjaźń w magicznym świecie Pokemonów! Zapisz się już dziś i przygotuj na niezapomnianą przygodę!


Zniżki:

100 zł na każde z dzieci dla rodzeństwa
10% rabatu przy rezerwacji i opłacie całej kwoty do 31.05

Zapisy:
Wypełnij formularz online: https://tiny.pl/ddw2b

lub zadzwoń: 507 087 288

Przyjmujemy także zgłoszenie poprzez e-mail: [email protected]


WIĘCEJ INFORMACJI:

[OBRAZ5]

- artykuł sponsorowany -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy