reklama
reklama

Juwenalia na Bulwarach nad Sołą. Koncerty i nie tylko. Program imprezy

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.05.2024 10:25, INFORMACJA PRASOWA
Wstęp wolny!
Juwenalia na Bulwarach nad Sołą. Koncerty i nie tylko. Program imprezy


Małopolska Uczelni Państwowa im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu wraz z Urzędem Miasta Oświęcim serdecznie zapraszają do udziału w Juwenaliach 2024, które odbędą się w piątek 24 maja na Bulwarach nad Sołą w Oświęcimiu (obok kładki).

Imprezę poprowadzą Katarzyna i Ewa Goławskie, a o dobry klimat imprezy zadbają DJ 808 CREW: DJ Pablo i DJ STZK oraz tancerze ze szkoły eMotion Dance Academy.

Nie zabraknie również dobrego jedzenia w ramach foodtrackowej strefy gastronomicznej, a także sportowej strefy przygotowanej przez Lacrosse Club Spartans Oświęcim!

W tym roku na scenie zobaczymy m.in.: MĄDREGO, KDZ i ANNĘ SZEN. Ale to nie koniec! Gwiazdami wieczoru będą ZBUKU i MEZO!

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy