reklama
reklama

Jeden koncert przeniesiony, drugi odwołany, zamknięte kino

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.11.2020 08:40,
Ze względu na aktualne zarządzenia Ministerstwa Zdrowia oraz decyzję o zamknięciu instytucji kultury, od soboty 7 listopada, Wadowickie Centrum Kultury jest zmuszone zrezygnować z najbliższych koncertów oraz zawiesić działalność stacjonarną i przenieść ją do sieci.
Jeden koncert przeniesiony, drugi odwołany, zamknięte kino

Ze względu na aktualne zarządzenia Ministerstwa Zdrowia oraz decyzję o zamknięciu instytucji kultury, od soboty 7 listopada, Wadowickie Centrum Kultury jest zmuszone zrezygnować z najbliższych koncertów oraz zawiesić działalność stacjonarną i przenieść ją do sieci. Tymczasowo żegnamy się również z seansami w Kinie Centrum oraz zwiedzaniem Muzeum Miejskiego.

W najbliższą niedzielę (8 listopada) miał się odbyć Bajkowy Koncert Sylwii Przetak z zespołem. Z powodu aktualnych obostrzeń oraz nowych zasad funkcjonowania instytucji kultury, WCK przeniosło wydarzenie na 20 grudnia 2020 r. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność! Osoby, które w tym terminie nie będą mogły uczestniczyć w koncercie, otrzymają zwrot pieniędzy. W tym celu WCK prosi o kontakt mailowy na adres [email protected] lub telefoniczny pod numer 33 823 31 56.

Z tych samych powodów nie odbędzie się również koncert zespołu tęskno., który byłby gratką dla miłośników elektronicznych brzmień. Zostaje on odwołany, dlatego też osoby, które zakupiły bilety, otrzymają zwrot pieniędzy. - W związku z tym również prosimy o kontakt (dane kontaktowe podane powyżej) - informują w WCK

Zawieszono również seanse w Kinie Centrum,, zamknięto Muzeum Miejskie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy