reklama

Jarmark staroci - skarby nie tylko dla kolekcjonerów

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.09.2021 16:30, eł

Warto się wybrać, żeby „upolować” niepowtarzalne przedmioty.

Jarmark staroci - skarby nie tylko dla kolekcjonerów

Po raz kolejny w Kętach odbędzie się pchli targ, czyli jarmark, na którym kupić można przeróżne używane przedmioty, czasem nawet zasługujące na miano antyków. Na stoiskach znajdą się ozdoby do domu, przedmioty codziennego użytku, biżuteria, książki, płyty analogowe i różne inne artykuły kolekcjonerskie.

Pchle targi są już tradycją Kęt. Odbywają się zawsze w czwartą niedzielę miesiąca, na terenie targowiska miejskiego przy ul. Jana III Sobieskiego. Za każdym razem przyciągają sporo sprzedających i dużo więcej kupujących. Warto wybrać się na choć jeden z nich, bowiem można tam za niewielkie pieniądze kupić naprawdę piękne przedmioty. To również istna skarbnica dla wszelkiej maści kolekcjonerów, bez względu na to, czy zbierają oni znaczki, monety, porcelanowe figurki czy jeszcze inne drobiazgi.

Najbliższy pchli targ połączony z wyprzedażą garażową odbędzie się 26 września. Teoretycznie powinien potrwać od 7.00 do 14.00, ale czasami handlarze zaczynać pakować towar już po 12.00. Wszystko zależy od pogody i ruchu na targowisku. Jeśli aura odstrasza potencjalnych klientów, to i sprzedawcy decydują się na wcześniejszy powrót do domu.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy