Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa w Energylandii

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.06.2019 13:20, INFORMACJA PRASOWA

To nowa akcja Parku Rozrywki Energylandia kierowana do uczniów szkół, którzy rozpoczęli już wakacje!

Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa w Energylandii

Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze przygotował specjalną niespodziankę dla uczniów, którzy już odebrali swoje świadectwa szkolne!

Już w tę środę, od godziny 12.00 okazując swoje świadectwo szkolne za rok szkolny 2018/2019 lub jego wyraźną kserokopię w kasie biletowej Parku Rozrywki Energylandia można kupić bilet wstępu za połowę ceny!

Bilet wstępu daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji wraz z wodną strefą Water Park.

Promocja dotyczy uczniów i absolwentów szkół, którzy nie ukończyli 18-go roku życia i okażą świadectwo w kasie biletowej Energylandii.

Promocja nie łączy się z innymi, bilety promocyjne nie dotyczą opiekunów i rodziców dzieci.

Regulamin promocji dostępny jest na TUTAJ


ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

yoytek, 18.06.2019 11:37

Rewelacja !!!!!! Tylko dlaczego w pierwszym punkcie regulaminu promocji uczestnicy promocji muszą być niepełnoletni a już drugi punkt traktuje całkiem odmiennie czyli zaprasza tylko pełnoletnich … Ot ci i zagwozdka ……. no chyba że to chwyt reklamowy .