Będzie to już 13 festyn franciszkański. Ojcowie zbierają na remont klasztoru

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.08.2019 12:00,
Imprezę poprowadzi o. Mariusz Tabor OFM, a gwiazdą wieczoru będzie warszawska kapela Chessband.
Będzie to już 13 festyn franciszkański. Ojcowie zbierają na remont klasztoru

Ojcowie Franciszkanie z Kęt serdecznie zapraszają na XIII Festyn Franciszkański, który odbędzie się w Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej – czwartek 15 sierpnia – w ogrodach Braci Mniejszych w Kętach.

Wydarzenie to znakomita okazja do wspólnej, rodzinnej zabawy, a przy tym – wsparcia remontu barokowego klasztoru.

W programie festynu znajduje się wiele atrakcji, od koncertów muzycznych, prezentacji i pokazów po degustacje i loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami (rowery, sprzęt AGD, meble, a nawet… lot samolotem!).

Imprezę poprowadzi o. Mariusz Tabor OFM, a gwiazdą wieczoru będzie warszawska kapela Chessband – zespół grający muzykę akustyczną, inspirowaną folklorem miejskim w Polsce i na świecie.

Bilety wstępu dystrybuowane będą w formie cegiełek na remont klasztoru. Koszt wejściówki to jedyne 5 zł. Start o godz. 13:00Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy