reklama
reklama

Aż trudno uwierzyć, że to grają dzieci. Tego utworu trzeba posłuchać!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.03.2024 18:31, eł

Banda Zielonych Łobuzów nagrała pierwszy utwór, zatytułowany „Mamo, zostaję piratem!”. Jest rewelacyjny.

Aż trudno uwierzyć, że to grają dzieci. Tego utworu trzeba posłuchać!

W pierwszej połowie lutego napisaliśmy o wieloosobowym dziecięcym zespole rockowym z Jordanowa, który nosi ujmującą nazwę Banda Zielonych Łobuzów. Założyciel grupy, muzyk Tomasz Jarząbek utworzył wówczas zbiórkę na sprzęt nagłaśniający dla swoich podopiecznych. Zakończyła się ona sukcesem i działalność kapeli ruszyła z kopyta. Są już jej efekty – pierwszy zarejestrowany utwór.

Nagranie nosi tytuł „Mamo, zostaję piratem!” i jest naprawdę niesamowite. Zachwyca melodią, energią i wykonaniem. Gdyby nie dziecięce głosy, trudno byłoby uwierzyć, że grają to tak młodzi muzycy. - Cały kawałek to prawie 40 tracków. Komp już mi na końcu nie wydalał od ogromu instrumentów. Mamy wokal, chóry, gitary elektryczne, akustyki, bas, perkę, cajon, drumlę, łańcuchy i masę różnych innych brzmień na uzupełnienie utworu. Naszym zdaniem jest ogień, ale nasza praca została już ukończona. Teraz efekty zostawiamy słuchaczom – mówi Tomasz Jarząbek.

Niedługo na YouTube pojawi się kolejny utwór Bandy Zielonych Łobuzów, zatytułowany „Gdzie kasa z komunii?”. A kolejny numer będzie w tematyce wielkanocnej - „Tego nie jedz, to na święta”. A prawdopodobnie już w maju powstanie pierwszy teledysk zespołu.

A to zapowiedź kolejnego utworu grupy:

Foto: Facebook/Tomasz Jarząbek - na zdjęciu Lena, wokalistka Bandy Zielonych Łobuzów

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy