reklama
reklama

Doktor Bada kandyduje do Rady Miejskiej w Andrychowie

Polityka, Wiadomości, 06.03.2024 17:55,
Znany w Andrychowie lekarz weterynarii Isaac Bada po raz pierwszy wystartuje w wyborach samorządowych. Jest kandydatem na radnego Rady Miejskiej w Andrychowie. Skąd ta decyzja?
Doktor Bada kandyduje do Rady Miejskiej w Andrychowie

Co chce zmienić w samorządzie?

Zobaczcie nagranie.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

buli, 07.03.2024 16:15

Pewnie... Już idę..! ! ! Najważniejsza kasa... Gdyby radnym zależało na gminie to robiliby wszystko za darmo, oczywiście z konsultacją społeczną a nie tak jak to się teraz dzieje.. ! ! ! ! Zadłużają nas i robią inwestycje zupełnie nie potrzebne na ten czas.... Można się bawić podatnika kasą i brać jeszcze za to niemałą kasę...! ! ! ! ! Ręce opadają...

Zakolog, 07.03.2024 08:52

@znanywmiescie - Jak to po co ta polityka? Pan Isaac ma coroczne kontrakty na obsługę weterynaryjną w gminie. Wybór jest prosty, albo obdarzy Tomusia platoniczną miłością, albo klasyka gatunku – piniędzy ni ma i nie będzie! A radny Czesiek, już potrzebnej ilości głosów przez kościołem sam nie wystoi.

znanywmiescie, 07.03.2024 08:24

Weterynarzem miało być.

znanywmiescie, 07.03.2024 08:23

Isaak jesteś świetnym wetwerynarzem. Po co Ci ta brudna polityka.

Olszyna, 07.03.2024 07:14

Jest psia kupa, jest program! Nie wiem co prawda, jak to by Pan miał z pozycji tego radnego edukować lokalną społeczność na temat chorób odzwierzęcych, ale prawo kandydowania ma każdy. Oczywiste jest, że Pan doktor na tej liście znalazł się po to, by jako osoba sympatyczna i rozpoznawalna pozbierać głosy na kogoś z niższej pozycji. Gdyby nawet przypadkiem udało się wejść do rady wielkiej szkody dla społeczności Pan doktor raczej by nie zrobił- w końcu były tam już lepsze "ananasy" .

leon, 06.03.2024 20:13

Kończyna co z kupą ? daj głos.

Zakolog, 06.03.2024 19:59

Pełna zgoda z panem weterynarzem, oprócz Tomasza Żaka, kupy są najważniejsze! A jak się wdepnie w gówno, to nawet dwadzieścia lat nie wystarczy, aby się oczyścić. Panie doktorze mam dla pana importowany cytat z zagranicy od pana Marka Twaina: „ Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości”.