reklama

Zmiana terminu wywozu śmieci, opłaty w górę

, Gospodarka, Wiadomości, 02.01.2022 10:50,
Ważna informacja dla mieszkańców budynków jednorodzinnych w Andrychowie.
Zmiana terminu wywozu śmieci, opłaty w górę

Zakład Gospodarki Komunalnej w Andrychowie informuje, że w związku z wywozem odpadów komunalnych przypadającym na dzień wolny od pracy (6 stycznia 2022r., pierwszy czwartek miesiąca) wywóz odpadów zostanie zrealizowany w następujących terminach:


- 5 stycznia 2022 r. (I środa miesiąca) – dotyczy posesji w Andrychowie ul. Prusa, ul. Grunwaldzka, ul. Biłki, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Topolowa, ul. Tęczowa, ul. Cicha, ul. Kołłątaja, ul. Kochanowskiego, ul. Konstytucji 3 Maja, ul. Powstańców Warszawy, ul. Szarych Szeregów, Witosa, Solidarności, ul. Konopnickiej, ul. Zegadłowicza, ul. Broniewskiego, ul. Orzeszkowej, ul. Norwida, ul. Skłodowskiej

- 5 stycznia 2022r. (I środa miesiąca) i 07.01.2022r. (I piątek miesiąca)- dotyczy budynków wielorodzinnych na terenie miasta Andrychów.

Przypomnijmy, że od stycznia zmianie ulegają stawki za wywóz śmieci w gminie Andrychów: po podwyżce jest to 26,5 zł od osoby miesięcznie (w ub. roku 24 zł). Kto na w ogródku kompostownik - będzie miał o 2 zł taniej (od osoby). Wcześniej ulga na kompostownik wynosiła 4 zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy