reklama

Gdzie i za ile bawić się w Sylwestra? Przegląd wydarzeń

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 31.12.2021 15:00, red
Przygotowaliśmy krótki przegląd wydarzeń sylwestrowych.
Gdzie i za ile bawić się w Sylwestra? Przegląd wydarzeń
W przeciwieństwie do Sylwestra z roku poprzedniego, tym razem nie obowiązują zakazy organizacji imprez sylwestrowych. Nie ma też tej swoistej "godziny policyjnej", jaka obowiązywała 31 grudnia ubr.

Tym razem w restauracjach organizowanych jest sporo zabaw sylwestrowych, choć organizatorzy muszą się sporo nagimnastykować, aby spełnić wymagania rządu – obowiązuje bowiem ograniczenie do 100 osób, z wyłączeniem osób zaszczepionych.

Ceny były różne – od 250 zł od osoby w restauracji "Nad Basenem" w Andrychowie, poprzez 395 zł od osoby w "Oberży" w Czarnym Groniu, po 650 zł od osoby w Molo Resort w Osieku.


Co w plenerze? Sylwestrowego pokazu fajerwerków nie będzie w Andrychowie, nawet w Wadowicach władze miasta zrezygnowały ze słynnego pokazu fajerwerków na Rynku o godz. 19:00.

Wyłamały się jedynie Kęty. O północy w noc sylwestrową burmistrz Krzysztof Klęczar ma złożyć mieszkańcom na Rynku noworoczne życzenia, a potem zaplanowano kilkuminutowy pokaz ogni sztucznych.

Sylwester upłynie zapewne w większości na imprezach domowych, chociaż....

Wielka plenerowa impreza z koncertami odbędzie się w Bielsku-Białej. Więcej na ten temat: Sylwester 2021 w Bielsku-Białej. Będzie się działo!

Są jeszcze nietypowe alternatywy w regionie.

Sylwestra na stokach po raz kolejny organizuje Czarny Groń. Zaplanowano tam nocną jazda po stokach Czarnego Gronia i zabawa z DJem w Knajpie SKI. W planach jest także zjazd z pochodniami o godzinie 24:00 (wydawanie pochodni 23:40).

Cena karnetu: 115zł

Obie koleje krzesełkowe 31.12.2021 czynna będą w godzinach:
> od 8:00 do 16:00
> od 18:00 do godz.01:00 (Sylwester na stoku)
> 16:00-18:00 przerwa na przygotowanie stoku do imprezy.
Knajpa SKI czynna do godziny 02:00.

> Zakup karnetów sylwestrowych możliwy w dniu 31.12. od godziny 8:00

W Wadowicach odbędzie się „WIECZÓR SYLWESTROWY W KINIE CENTRUM”.

W programie dwa filmy:

Historia Céline Dion
ALINE. GŁOS MIŁOŚCI
31 grudnia, godz. 20:00
Biograficzny/dramat, prod. Francja, Kanada, reż. Velérie Lemercier, wyk. Velérie Lemercier, Sylvian Marcel, Danielle Fichaud, Roc LaFortune, czas 124 min., od 12 l.
Quebec, lata 60. Sylvette i Anglomard witają na świecie swoje czternaste dziecko - Aline. W tej skromnej rodzinie, muzyka jest najważniejsza. Kiedy producent muzyczny Guy Claude odkrywa Aline i jej złoty głos, na myśl przychodzi mu tylko jeden pomysł - uczynić z niej najlepszą piosenkarkę na świecie. Dzięki wsparciu rodziny i doświadczeniu Guy’a Claude’a oraz rodzącej się między nimi miłości, Aline będzie podążać ku wyjątkowemu przeznaczeniu.

Bilety: 20 zł

Sylwestrowy pokaz przedpremierowy
KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4
31 grudnia godz. 22:20
komedia, prod. Polska, reż. Anna Wieczur-Bluszcz, wyk. Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, czas 96 min., od 12 l.
Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

Bilety: 20 zł

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy