reklama

Masz nadwagę? Ruszyły noworoczne BEZPŁATNE KONSULTACJE DIETETYCZNE w Projekt Zdrowie Andrychów

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.01.2022 08:10,
Zapisz się już dziś i spotkaj się z dietetykiem zaraz po Nowym Roku ! 797 790 904
Masz nadwagę? Ruszyły noworoczne BEZPŁATNE KONSULTACJE DIETETYCZNE w Projekt Zdrowie Andrychów

Problem otyłości coraz większy !

Nadwagę ma już trzech na pięciu dorosłych Polaków, co czwarty jest otyły, a pandemia COVID-19 jeszcze przyspieszyła tempo przyrostu osób chorujących na otyłość. Problem wagi nie omija też dzieci. Co czwarty chłopiec i co trzecia dziewczynka w wieku 5-9 lat w Polsce ma nadwagę. - Te wszystkie osoby potrzebują profesjonalnej pomocy. Otyłość często wciąż postrzegana jest jako zaniedbanie i utożsamiana ze spożywaniem zbyt dużej ilości jedzenia i folgowania sobie w tym zakresie, tymczasem jest to skomplikowane schorzenie metaboliczne - tłumaczy mgr Natalia Suchy, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie w Andrychowie. - Stąd właśnie nasza akcja „Skok w Nowy Rok z Projekt Zdrowie Andrychów”. Jej celem jest pomoc osobom z nadwagą i otyłością w dążeniu do lepszego samopoczucia oraz poprawy zdrowia - dodaje.


Już dziś możesz zapisać się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ:


W ramach konsultacji stacjonarnych otrzymujecie zupełnie za darmo:

- analizę składu ciała z omówieniem wyników,

- badanie zawartości tkanki tłuszczowej,

- poznasz wiek metaboliczny swojego organizmu,

- dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!


Co po konsultacji?

- Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!

- Bez wiążących Cię umów!

- Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów!

- Ponadto, otrzymasz wsparcie dietetyka, który będzie motywował i pomagał przetrwać trudne chwile. Odchudzanie to nie tylko plan żywieniowy, to też relacja, rozmowa, opieka ze strony specjalisty. Pracując nad motywacją, wspomagam rozwiązywanie problemów, które leżą u podłoża niewłaściwego odżywiania - tłumaczy Pani Natalia.

Twoja metamorfoza roku - Istotne jest to, aby stawiać sobie małe cele – od pół kilograma do kilograma tygodniowo - i zdrowo da nam od dwóch kilogramów miesięcznie, nawet do 24 kilogramy rocznie! I każdy ma szansę taką wspaniałą metamorfozę osiągnąć, tak jak osiągnęli ją Pacjenci Projekt Zdrowie (z przykładowymi sukcesami możesz zapoznać się tutaj https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/).

Dołącz do zadowolonych Pacjentów
Od lat nie udaje Ci się trwale schudnąć? Zmień to!

Efekty możesz zobaczyć już w pierwszym miesiącu. Wspólnie zdiagnozujemy problem, ustalimy cel i zaczniemy pracę nad Twoimi nawykami żywieniowymi. Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok i zapiszesz się na konsultację z dietetykiem. Do końca stycznia możesz to zrobić bezpłatnie. Nic nie tracisz, ponieważ to Ty decydujesz, czy będziesz kontynuować kurację.

Jeżeli chcesz otrzymywać ciekawostki dietetyczne, przepisy oraz informacje o konkursach i promocjach, wejdź na stronę fb: https://www.facebook.com/ProjektZdrowieAndrychow i polub nas.

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Beskidzka 5a

34-120 Andrychów

+48 797 790 904

https://andrychow.projektzdrowie.info/dietetyk mgr Natalia Suchy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy