reklama
reklama

Z pomocą partii "Strajk Przedsiębiorców" burgerownia w Andrychowie znowu działa

Gospodarka, Wiadomości, 02.03.2021 08:00, red, foto: Beef House
Restauracje walczą o przetrwanie, kolejna wznowiła działalność.
Z pomocą partii
Od 1 marca drzwi Burgerowni "Beef House" w centrum Andrychowa ponownie są otwarte dla gości, mimo że zgodnie z przepisami wprowadzonymi przez rząd działalność stacjonarna restauracji ciągle jest zakazana.

- 1.03.2021r. od godziny 11:00 drzwi naszego lokalu ponownie będą dla was otwarte dzięki partii Strajk Przedsiębiorców i ich akcji #otwieraMy. będzie można zjeść na miejscu, zasady będą przedstawione każdemu z Was w lokalu - poinformowała burgerownia w centrum Andrychowa.

Na podobnych zasadach, z pomocą partii "Strajk Przedsiębiorców", w ostatnim czasie działalność wznowiło wiele restauracji w Polsce. W niektórych z nich Goście mogą konsumować na miejscu, podpisując oświadczenie że przybyli na spotkanie partyjne. Nie dotyczy do jednak "Beef House" w Andrychowie, który wznowił działalność na nieco innych zasadach.

Otwierane lokalne są regularnie kontrolowane przez policję i sanepid, który nakłada kary po 20-30 tys. zł za złamanie rządowych przepisów. Można się odwoływać do sądu i tak też robią przedsiębiorcy, więc sprawa nie jest ostatecznie przesądzona.

W Andrychowie kilka tygodni temu działalność wznowiła także restauracja "Na Starym Tartaku" w Andrychowie. Pozostałe pozostają zamknięte, świadcząc jedynie sprzedaż na wynos.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy