reklama
reklama

Wyłączenia prądu – tym razem głównie w jednym powiecie

Gospodarka, Wiadomości, 08.05.2022 20:50, eł
Podajemy, gdzie i kiedy.
Wyłączenia prądu – tym razem głównie w jednym powiecie


W tym tygodniu przerwy w dostawie energii elektrycznej dotkną mieszkańców zaledwie pięciu miejscowości na naszym terenie. Większość z nich zlokalizowana jest w granicach powiatu wadowickiego.

Co tydzień informujemy naszych czytelników, gdzie i kiedy Tauron Dystrybucja planuje wyłączyć prąd z powodu prac konserwacyjnych lub modernizacyjnych. Tym razem takich przerw będzie niewiele. W powiecie wadowickim dojdzie do nich w Dąbrówce, Skawcach, Sosnowicach i Choczni, a w oświęcimskim na tylko jednej ulicy w Podolszu. Żadne przerwy w dostawie energii elektrycznej nie powinny zdarzyć się w powiecie suskim, chyba że spowoduje je jakaś awaria. Poniżej podajemy szczegóły dotyczące terminów i miejsc wyłączenia prądu.

Powiat wadowicki


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy