reklama
reklama

Wizan walczy z konkurencją. "Jest ciężko, ale dajemy radę"

Gospodarka, Wiadomości, 28.05.2024 18:20, red
Spółdzielnia handlowa z Andrychowa podsumowała rok.
Wizan walczy z konkurencją.
Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan z Andrychowa to ponad 50 sklepów w trzech powiatach. Zatrudnia ponad 300 osób. Sieć działa na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. W Andrychowie i innych miejscowościach w ostatnich latach w rekordowym tempie powstają nowe markety. - Dino na potęgę buduje przy naszych sklepach - mówi prezes Jerzy Chylewski.

Wizan to odczuwa. W zeszłym roku musiał zamknąć 3 sklepy, a rok zakończył stratą. Ale już pierwsze cztery miesiące tego roku są na plusie, co daje szanse na lepsze czasy.

Jak co roku, 28 maja, odbyło się zebranie przedstawicieli spółdzielni Wizan. Prezes Jerzy Chylewski liczy, że to dzięki coraz lepszej obsłudze i zaopatrzeniu sklepów, a także stawieniu na jakość - choćby w przypadku własnych wyrobów piekarniczych. - Klienci do nas wracają - mówi prezes.

Tak prezes Jerzy Chylewski podsumował ostatnie miesiące.

Zobaczcie nagranie

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy