reklama
reklama

Boisko przy Dwójce w Andrychowie nadaje się do remontu [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 28.05.2024 09:08, NEWSY CZYTELNIKÓW
Mieszkańcy apelują, aby coś z tym zrobić.
Boisko przy Dwójce w Andrychowie nadaje się do remontu [FOTO]
Boiska sportowe przy Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie w coraz gorszym stanie.

- Boisko od co najmniej kilku lat (w tym roku będzie okrągłe 10-lecie oddania obiektu do użytku) jest w stanie nadającym się do gruntownego remontu - informuje mieszkaniec Andrychowa. - Zniszczone są nie tylko piłkochwyty, siatki na obręczach, ale przede wszystkim nawierzchnia, której ubytki stanowią zagrożenie dla użytkowników i uniemożliwiają cieszenie się w pełni z aktywności. Zresztą już sam kolor tartanu (liczne przebarwienia, wytarte linie, etc.) wskazuje na zużycie dyskwalifikujące ten obiekt jako bezpieczny i funkcjonalny.

O sprawie zostały poinformowane dyrekcja SP2, Urząd Miejski oraz Rada Miejska. - Być może są ważniejsze sprawy w gminie, ale nie chciałbym, żeby inne inwestycje w obiekty sportowe odbywały się kosztem innych, zwłaszcza, że priorytetowe jest w tym przypadku bezpieczeństwo użytkowników. Załączam kilka zdjęć dokumentujących opłakany stan boiska i jego wyposażenia oraz dla porównania zdjęcie niedawno wyremontowanego boiska w Kętach, które może stanowić wzór boiska dającego pozytywne odczucia z użytkowania, ale przede wszystkim bezpiecznego - informuje nas mieszkaniec i przesyła zdjęcia.
Dla porównania podobny obiekt po remoncie w Kętach.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

slawek.n, 28.05.2024 09:53

Ze zdjęć wyglada na coś, co kilku chłopaków tam grających ogarnęłoby w godzinę.