reklama

Wadowickie urzędy też wstrzymują bezpośrednią obsługę mieszkańców

Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 16.03.2020 13:40, red
Od wtorku dużo zmian.
Wadowickie urzędy też wstrzymują bezpośrednią obsługę mieszkańców
Od wtorku (17.03) do odwołania wadowicki magistrat wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców przez pracowników Urzędu Miejskiego w Wadowicach.

Kontakt z Urzędem Miejskim w Wadowicach będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej (e-mail, e-PUAP) oraz telefonicznej. Do Państwa dyspozycji pozostają adres i numery ogólne do Urzędu: www.wadowice.pl/kontakt

- Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych wydziałów Urzędu będzie możliwy jedynie w szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za utrudnienia - poinformowały wadowickie władze.

Czwartkowy Targ przy ulicy Nadbrzeżnej w Wadowicach także zostaje odwołany.

Podobne restrykcje wprowadza od wtorku Starostwo Powiatowe w Wadowicach. Mieszkańcy też nie wejdą do tego urzędu.
- Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych wydziałów Urzędu będzie możliwy w szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

Informujemy również, że w godzinach pracy urzędu, na zewnątrz - przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Wadowicach przy ul. Batorego 2 zostanie udostępniona skrzynka, w której można będzie umieścić wnioski lub inne pilne dokumenty.

Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem wprowadzonych ograniczeń, które mają służyć zapewnieniu bezpieczeństwa Państwa i pracowników samorządowych. O wszelkich dalszych działaniach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.powiat.wadowice.pl

Dziękuję Państwu za zrozumienie powagi sytuacji, a za utrudnienia serdecznie przepraszam - informuje Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas.


Zobacz także:

inne informacje z regionu w sprawie zagrożenia koronawirusem: www.mamnewsa.pl/koronawirus-wiadomosci

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy