reklama

9-letnia Ola reprezentuje Andrychów w piątej edycji MasterChef Junior

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 16.03.2020 07:35, red
MasterChef Junior w TVN z udziałem reprezentantki gminy Andrychów.
9-letnia Ola reprezentuje Andrychów w piątej edycji MasterChef Junior
W piątej edycji MasterChef Junior uczestniczy mieszkanka gminy Andrychów - Ola Gądek, uczennica czwartej klasy Zespołu Szkół Samorządowych w Sułkowicach Łęgu. Od najmłodszych lat jej wielką pasją jest gotowanie. Teraz będzie miała okazję sprawdzić się w popularnym programie.

Drugi odcinek nowej serii MasterChef Junior można było zobaczyć w niedzielę (15.03) wieczorem. Odbyła się wtedy druga część kwalifikacji. Młodzi kucharze musieli przygotować potrawy, które były oceniane przez jurorów. W czterech takich kwalifikacjach z grona 36 kandydatów wyłonionych zostało 14 finalistów, wśród nich właśnie jest reprezentantka gminy Andrychów.

Program można oglądać w niedziele o godz. 20:00 w TVN

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy