Bezpłatna usługa ozonowania samochodu dla klientów Auto Serwis Rusinek

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.03.2020 09:36,
OGŁOSZENIE
Bezpłatna usługa ozonowania samochodu dla klientów Auto Serwis Rusinek

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, troszcząc się o zdrowie nasze i naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić NIEODPŁATNIE usługę ozonowania wnętrza samochodu dla każdego klienta, który skorzysta z usług w naszym serwisie.

Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy, jest skuteczniejszy niż inne dezynfektanty. Skuteczność dezynfekcji ozonem przewyższa promieniowanie UV i filtry HEPA. Budowa nowego koronawirusa jest bardzo podobna do SARS, a istnieje wiele badań naukowych, które pokazują, że ozon jest w stanie zniszczyć SARS. Wyniki badań przeprowadzonych przez Institute of Virology w Hubei (Chiny) potwierdziły skuteczność ozonowania w niszczeniu nowego koronawirusa 2019-nCoV.

Wirusy osłonkowe są bardziej wrażliwe na czynniki fizyko-chemiczne niż wirusy bezosłonkowe, jako że koronawirus 2019-nCoVjest wirusem osłonkowym, jest on wrażliwy na ozonowanie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy