reklama
reklama

W tych miejscowościach wyłączą energię elektryczną

Gospodarka, Wiadomości, 21.04.2024 20:42, eł
Jak zwykle, podajemy pełną listę przerw w dostawie prądu dla powiatów wadowickiego, suskiego i oświęcimskiego.
W tych miejscowościach wyłączą energię elektryczną

Zgodnie z niepisaną tradycją, podajemy, gdzie w nadchodzących dniach dojdzie do planowanych wyłączeń prądu. Tym razem najwięcej ich będzie w powiecie oświęcimskim. Ale w wadowickim i suskim też się bez nich nie obejdzie.

Do planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej dochodzi w czasie wszelkich prac modernizacyjnych i konserwacyjnych związanych z siecią energetyczną i stacjami transformatorowymi. Tauron Dystrybucja zawsze zawiadamia o nich z pięciodniowym wyprzedzeniem. Wywieszki z terminami tych przerw można znaleźć na słupach, tablicach ogłoszeniowych i w innych miejscach w okolicy, gdzie dojdzie do wyłączeń prądu. Informacje na ten temat dostępne są także na naszym portalu, publikujemy je bowiem co tydzień w niedzielę wieczorem.

Gdzie i kiedy nie będzie prądu w najbliższych dniach, podajemy poniżej w tabelach:Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jank Chanowski, 22.04.2024 00:01

Dobrze, niech modernizują.